Rogowo Apartamenty Plaza

Oferta archiwalna

gryficki, Rogowo, ul. Rogowo

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rogowo Apartamenty Plaza

4 zdjęcia

Rogowo Apartamenty Plaza
Rogowo Apartamenty Plaza
Rogowo Apartamenty Plaza
Rogowo Apartamenty Plaza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Rogowo Rezydencja Nadmorska

Rogowo Rezydencja Nadmorska to kompleks mieszkalno-wypoczynkowy składający się z  całorocznych domów w zabudowie szeregowej oraz apartamentów, położonych pomiędzy szeroką, piaszczystą plażą, a jeziorem Resko. W odległości zaledwie 15 km znajduje się jeden z największych bałtyckich kurortów – Kołobrzeg, a w bezpośrednim sąsiedztwie dwie nadmorskie miejscowości Mrzeżyno i Dźwirzyno.

Rogowo Rezydencja Nadmorska to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią komfort i spokój. Do dyspozycji oddajemy ogrodzony, chroniony i monitorowany obiekt, w obrębie którego znajduje się m.in. basen z podgrzewaną wodą, plac zabaw, tereny zielone,  a także w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla kort tenisowy z boiskiem.

“Rogowo Club” ze swoim nowoczesnym  zapleczem restauracyjno – barowym oraz salką fitness i siłownią zapewnią ciekawy wypoczynek i  umilą czas spędzany w Rogowie, miejscu gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Apartamenty

Do Państwa dyspozycji oddajemy 42 luksusowe apartamenty, o zróżnicowanych metrażach, od 46 do 137 m2, w trzykondygnacyjnych budynkach DUNE oraz PLAZA, położonych w bezpośrednim sąsiedztwie wydmy i basenu.

Lokale są kompleksowo wykończone “pod klucz” z przestronnymi balkonami, aneksem kuchennym, salonem oraz łazienką. Każdy z apartamentów posiada własne miejsce parkingowe.

Rogowo i okolice

Rogowo to niezwykła miejscowość położona w Trzebiatowsko – Kołobrzeskim Pasie Nadmorskim – Natura 2000.

Jego główną atrakcją jest przede wszystkim piękna, piaszczysta plaża otoczona szerokimi lasami -  jedno z ostatnich takich miejsc na wybrzeżu. Rogowo to również przepiękne jezioro Resko, dawna zatoka morska, teraz dzięki przystani i wypożyczalni sprzętu idealne miejsce dla wszystkich amatorów sportów wodnych i wędkarzy.

Oddalone o 60 km lotnisko Szczecin-Goleniów, a także regularne połączenia promowe ze Skandynawią umożliwiają Państwu dotarcie do Rogowa w zaledwie kilka godzin.

Inwestycja Rogowo Apartamenty Plaza znajduje się w Rogowie, ul. Rogowo (12.1 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez Burco Development Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Rogowo Apartamenty Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rogowo Apartamenty Plaza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Burco Development Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Rogowo to kolonia w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Trzebiatów. Rogowo położone jest nad Morzem Bałtyckim, a także nad jeziorem Resko Przymorskie, na Wybrzeżu Trzebiatowskim. Rogowo w sezonie letnim stanowi bazę letniskową z nadmorskim kąpieliskiem. Według danych z 31 grudnia 2009 Rogowo miało 315 mieszkańców. Na terenie miejscowości obejrzeć można domy z muru pruskiego, a także opuszczone hangary niemieckiej jednostki hydroplanów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rogowo Apartamenty Plaza ?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rogowo Apartamenty Plaza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Rogowo Apartamenty Plaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rogowo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rogowo Apartamenty Plaza w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 320 m znajduje się Basen, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rogowie

Oferty w Rogowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: