Activ Park Budynek D

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wyzwolenia, oferowane bezpośrednio przez Budstol Invest Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Wyzwolenia 114

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2165 ofert w najbliższej okolicy!

Activ Park Budynek D

3 zdjęcia

Activ Park Budynek D
Activ Park Budynek D
Activ Park Budynek D

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Budynek D to ostatni etap inwestycji pod nazwą Activ Park przy ul. Wyzwolenia 114 w Fordonie. Kameralny budynek, 3 piętrowy z dwoma klatkami schodowymi i windami da każdemu mieszkańcowi poczucie komfortu i wygody. Budynek D to tylko 28 mieszkań z przestronnymi balkonami na piętrach i ogródkami na parterze. W ofercie występują mieszkania o układach powtarzalnych na poszczególnych kondygnacjach, w następujących metrażach: 33 m2, 42 m2, 53 m2, 65 m2, 67 m2, 77 m2. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie.

Budynek D jest ostatnim etapem jednego z najnowocześniejszych mini osiedli mieszkaniowych w dzielnicy Fordon w Bydgoszczy. Nowoczesna architektura z siłownią zewnętrzną na dachu budynku A i tarasami widokowymi w budynku B i C, to nowy wymiar Fordonu. Wszystko w otoczeniu parku dzielnicowego, a już w 2020 roku w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji ma powstać podświetlana tężnia solankowa w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Spokojna okolica, czyste powietrze to tylko kilka z atutów tej lokalizacji. W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, apteka, poczta, laboratoria medyczne i gabinety specjalistyczne oraz przystanki komunikacji miejskiej zarówno autobusowej jak i tramwajowej. Ponadto w 2020 roku zaledwie 600 m od inwestycji, przy Szkole Podstawowej nr 67 na ul. Kromera zostanie otwarty trzypoziomowy i jeden z najnowocześniejszych basenów z kompleksem SPA w Bydgoszczy.

Inwestycja Activ Park Budynek D znajduje się w Bydgoszczy, ul. Wyzwolenia 114 (11.5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Budstol Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Activ Park Budynek D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Activ Park Budynek D nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budstol Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Activ Park Budynek D?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Activ Park Budynek D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Activ Park Budynek D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyzwolenia / Derdowskiego.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Activ Park Budynek D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Activ Park Budynek D w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.01.2020
Data aktualizacji: 29.06.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: