Activ Park Budynek C

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudstol Invest Sp. z o.o.

Ceny od: 5 800 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Activ Park Budynek C dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C1.1
4
73,13 m²
Parter
C1.6
4
76,87 m²
Parter
C3.1
4
64,82 m²
Parter
C1.7
5
85,82 m²
1
C1.14
5
85,62 m²
2
C1.33
5
84,94 m²
5

Opis Inwestycji

ACTIV PARK, to jedno z najnowocześniejszych osiedli w Fordonie – największej dzielnicy Bydgoszczy. Docelowo składać się będzie z 4 budynków wielorodzinnych z pełną infrastrukturą, dwoma placami zabaw, siłownią zewnętrzną i będzie w pełni ogrodzone. Budynek A, którego realizacja dobiegła końca i sprzedaż mieszkań została zakończona, cieszył się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców Fordonu. Wiele osób również spoza tej dzielnicy, doceniając walory architektoniczne budynku i bardzo urokliwą lokalizację wśród terenów leśnych, zdecydowało się tutaj zamieszkać. W kolejnym budynek B, którego budowa zakończy się w grudniu 2019 roku, również sprzedaż została zakończona. III etap budowy BUDYNEK C jest kontynuacją nowoczesnego trendu, gdzie duże przeszklenia przeplatają się z przestronnymi tarasami i kaskadową architekturą budynku. W ofercie występuje dużo mieszkań z dwoma balkonami. Tak jak poprzednie dwa budynki również ten, będzie posiadał nowoczesne windy. Dla osób poszukujących mieszkań z ogródkami na parterze również w III etapie nie zabraknie takich rozwiązań. Zróżnicowane metraże od 31 m2 do 93 m2 pozwolą każdemu znaleźć wymarzone mieszkanie dla siebie. W ofercie również wiele mieszkań z tak poszukiwanymi obecnie na rynku pierwotnym odrębnymi kuchniami. Dla zmotoryzowanych będą dostępne zarówno zewnętrzne miejsca postojowe z prawem wyłącznego korzystania jak i miejsca postojowe w hali garażowej. Dostępne będą także komórki lokatorskie na parterze jak również na poziomie -1. Dużym atutem tej inwestycji jest lokalizacja. Z jednej strony sąsiedztwo lasu, terenów spacerowych, ścieżek rowerowych a z drugiej zaledwie kilka minut drogi od pętli autobusowej, przystanków tramwajowych oraz sklepów, aptek i szkoły.

Inwestycja Activ Park Budynek C znajduje się w Bydgoszczy, ul. Wyzwolenia (11.5 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera Budstol Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Activ Park Budynek C jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Activ Park Budynek C pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 65 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 65 do 77 m2 w cenie od 360 897 zł (3 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 85 do 86 m2 w cenie od 481 328 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budstol Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, siłownia plenerowa, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 65 do 86 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 360 897 do 491 266 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 800 do 5 783 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Activ Park Budynek C

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Activ Park Budynek C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Activ Park Budynek C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyzwolenia / Derdowskiego.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Activ Park Budynek C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Activ Park Budynek C w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.04.2019

Data aktualizacji: 15.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie