Porta Mare Wellness & SPA

Apartamenty z widokiem na morze

Apartamenty na sprzedaż ul. Wolności, oferowane bezpośrednio przez Budnex

kamieński, Dziwnówek, ul. Wolności
Ceny od: 10 487 zł brutto/m2
Porta Mare Wellness & SPA

5 zdjęć

Porta Mare Wellness & SPA
Porta Mare Wellness & SPA
Porta Mare Wellness & SPA
Porta Mare Wellness & SPA

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Porta Mare Wellness & SPA dostępnych jest 46 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Porta Mare Wellness & SPA składa się z dwóch dwunastopiętrowych budynków o wspólnej podstawie, w której znajdzie się zaplecze handlowo usługowe z krytymi basenami, centrum SPA i gabinetami rehabilitacyjnymi. Na pierwszych dwóch kondygnacjach przewidzieliśmy również miejsce na restaurację, bar, dyskotekę, a nawet salę konferencyjno-bankietową.

Wszystkie te elementy sprawiają, że kompleks Porta Mare Wellness & SPA jest atrakcyjnym miejscem do całorocznego wypoczynku i w pełni niezależnym od lokalnej, sezonowej infrastruktury turystycznej.

W inwestycji dostępne są lokale we wschodnim skrzydle - wieża B i C, o powierzchni od 22 do 52 m2. Do każdego z tych apartamentów przynależy balkon, o powierzchni od 3,45 m2 do 16,36 m2.

Poszukujący większej przestrzeni mogą zakupić lokale na ostatniej kondygnacji wieży C, gdzie oferujemy wyjątkowe dwupoziomowe apartamenty o powierzchni do 78 m2.

W tym przypadku każdy z apartamentów posiada dwa tarasy, których łączna powierzchnia wynosi nawet 18,02 m2. Tak jak we wszystkich inwestycjach firmy Budnex również i tu istnieje możliwość łączenia lokali w większe apartamenty na życzenie Klienta.

Cały kompleks ma blisko 40 tys. mkw., z czego same apartamenty zajmują ok. 15 tys. mkw. Dodatkowo w podziemnej części obiektu znajdzie się hala garażowa, w której prócz miejsc postojowych będą komórki lokatorskie i rowerownia. Apartamenty Porta Mare Wellness & SPA będą gotowe do odbioru już w marcu 2020 roku.

Inwestycja Porta Mare Wellness & SPA znajduje się w Dziwnówku, ul. Wolności (48.1 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez Budnex.

Inwestycja Porta Mare Wellness & SPA została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 400 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Porta Mare Wellness & SPA w sprzedaży jest 46 nowych apartamentów o powierzchni od 22 do 106 metrów kwadratowych, w cenie od 10 487 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 22 do 106 m2 w cenie od 299 000 zł (36 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 43 m2 w cenie od 610 000 zł (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Budnex przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 400 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Standard wykończenia opisany na stronie http://www.apartamenty.portamare.pl/dziwnowek/wellness-spa/standard_wykonczenia.html

Konstrukcja budynku

1. Posadowienie - budynek jest posadowiony na kolumnach CMC Φ 420mm o średniej długości 7m. 2. Fundamenty - płyta fundamentowa gr. 1,0m. żelbetowa z betonu B-37 w-8. 3. Układ nośny konstrukcji w ustroju słupowo ryglowym, żelbetowym wylewanym na mokro. 4. Stropy - filigranowe z nadlewką żelbetową o łącznej grubości 15cm. 5. Klatki schodowe monolityczne wylewane na mokro z betonu B-37 6. Nadproża klatek schodowych monolityczne żelbetowe. Nad wejściami do mieszkań 2 x L19

Dach

Dach płaski z płyty żelbetowej, przykrytej styropianem gr. od 20cm. do 35cm. i izolowany papą termozgrzewalną z odwodnieniem systemem podciśnieniowym PLUVIA.

Elewacja

Elewacja budynku - w zdecydowanej większości - tynk cienkowarstwowy, strukturalny - "System Atlas" albo podobny.

Stolarka okienna

Stolarka okienna- okna aluminiowe i okna PCV, wyposażone w szyby zespolone potrójnie szklone i nawiewniki umożliwiające infiltrację powietrza do pomieszczeń.

Drzwi zewnętrzne

Stolarka drzwiowa: • drzwi zewnętrzne wejściowe - aluminiowe, • drzwi wewnętrzne do mieszkań w klasie B, • otwory drzwiowe w mieszkaniach bez ościeżnic i skrzydeł drzwiowych

Posadzka

Posadzki: • na klatkach schodowych - płytki granitowe, • mieszkania - podłoże betonowe przygotowane pod posadzki, • balkony, loggie - płyty granitowe, • parapety - wewnętrzne granitowe zewnętrzne systemowe.

Ściany

Ściany: • Układ nośny konstrukcji w ustroju słupowo ryglowym z wypełnieniem przestrzeni między słupami ścianami z cegły silikatowej kl. 15, • Ściany osłonowe zewnętrzne – murowane z betonu komórkowego, • działowe typu ORTH. Tynki wewnętrzne- gipsowe maszynowe w mieszkaniach i na klatkach schodowych.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, basen, internet, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, własna kotłownia, sala fitness
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, morze, rezerwat przyrody
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 46 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:
od 22 do 106 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 299 000 do 1 899 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 487 do 20 620 zł.
Opis płatności:
harmonogram płatności po podpisaniu umowy deweloperskiej lub przedwstępnej ustalany indywidualnie z klientem według jego potrzeb..
Warunki rezerwacji:
rezerwacja za pośrednictwem strony internetowej przez okres 14 dni..
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości od 8 do 10 zł/m².

Lokalizacja inwestycji

O wyjątkowości kompleksu Porta Mare Wellness & SPA świadczy nie tylko bezpośrednie sąsiedztwo morza i pełen wachlarz usług towarzyszących. Kluczowe w tym przypadku jest również samo położenie Dziwnówka, którego uroki i walory powoli odkrywane są przez wczasowiczów. Miejscowość ma typowo turystyczny charakter, a czyste powietrze i przyjazny klimat gwarantują tu nie tylko sąsiedztwo morza ale i brak dużych zakładów produkcyjnych. Sama miejscowość dzięki wyjątkowemu morskiemu mikroklimatowi przez lata uznawana była za miejscowość posiadającą warunki do prowadzenia lecznictwa uzdrowiskowego, dzięki czemu mogły być tu prowadzone zakłady lecznictwa skoncentrowane na leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych i układu krążenia. Apartamenty na sprzedaż Znakiem rozpoznawczym malowniczego Dziwnówka od lat jest latarnia morska, która tak naprawdę stanowi stalową atrapę tego znaku nawigacyjnego. Wybudowana została w latach 70'tych w Kamieniu Pomorskim na Turniej Miast organizowany przez telewizję, a następnie przetransportowano ją do Dziwnówka. Choć sam Dziwnówek to przede wszystkim szeroka, piaszczysta i czysta plaża, to w okolicy nie brak jest innych atrakcji. Pełno tu pieszych i rowerowych szlaków turystycznych. Miłośnicy konnej jazdy mogą oddać się swojej pasji w pobliskim Wrzosowie, gdzie znajduje się ośrodek jeździecki, a fani gry w golfa mają do dyspozycji pola w Łukęcinie i Kołczewie. Dodatkowo pobliski Dziwnów oferuje dobrze chroniony falochronem port oraz możliwość bezpiecznego cumowania jachtów przy nabrzeżu ujścia rzeki Dziwny. Ponadto miłośnicy świeżych ryb mogą je nabyć w porcie prosto z rybackiego kutra. Kluczowym atutem Dziwnówka dla przybywających tu z różnych zakątków Polski turystów jest doskonałe skomunikowanie tej miejscowości. Kilkanaście kilometrów od Dziwnówka przebiega zmodernizowana kilka lat temu droga ekspresowa S3, która połączona jest z siecią autostrad.

Dziwnówek do miejscowość w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Dziwnów, 4,5 km na wschód od mostu zwodzonego w Dziwnowie. Według danych z 2008 r. wieś miała 404 mieszkańców. W Dziwnówku nad morzem wyznaczono letnie kąpielisko obejmujące 400 m linii brzegowej.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Porta Mare Wellness & SPA składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 480 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Porta Mare Wellness & SPA w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.12.2017
Data aktualizacji: 01.04.2021
Budnex logo

Budnex

Biuro Sprzedaży Dziwnówek

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wolności 35 C, 72-420 Dziwnówek

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: