Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Porta Mare Wellness & SPA

Ta oferta bierze udział w konkursie

Apartamenty z widokiem na morze

Apartamenty na sprzedaż ul. Wolności, oferowane bezpośrednio przez

Budnex

kamieński, Dziwnówek, ul. Wolności

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 182 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Porta Mare Wellness & SPAPorta Mare Wellness & SPA

5 zdjęć

Porta Mare Wellness & SPA
Porta Mare Wellness & SPA
Porta Mare Wellness & SPA
Porta Mare Wellness & SPA
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • morze
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 400 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Standard wykończenia opisany na stronie http://www.apartamenty.portamare.pl/dziwnowek/wellness-spa/standard_wykonczenia.html

Konstrukcja budynku

1. Posadowienie - budynek jest posadowiony na kolumnach CMC Φ 420mm o średniej długości 7m. 2. Fundamenty - płyta fundamentowa gr. 1,0m. żelbetowa z betonu B-37 w-8. 3. Układ nośny konstrukcji w ustroju słupowo ryglowym, żelbetowym wylewanym na mokro. 4. Stropy - filigranowe z nadlewką żelbetową o łącznej grubości 15cm. 5. Klatki schodowe monolityczne wylewane na mokro z betonu B-37 6. Nadproża klatek schodowych monolityczne żelbetowe. Nad wejściami do mieszkań 2 x L19

Dach

Dach płaski z płyty żelbetowej, przykrytej styropianem gr. od 20cm. do 35cm. i izolowany papą termozgrzewalną z odwodnieniem systemem podciśnieniowym PLUVIA.

Elewacja

Elewacja budynku - w zdecydowanej większości - tynk cienkowarstwowy, strukturalny - "System Atlas" albo podobny.

Stolarka okienna

Stolarka okienna- okna aluminiowe i okna PCV, wyposażone w szyby zespolone potrójnie szklone i nawiewniki umożliwiające infiltrację powietrza do pomieszczeń.

Drzwi zewnętrzne

Stolarka drzwiowa: • drzwi zewnętrzne wejściowe - aluminiowe, • drzwi wewnętrzne do mieszkań w klasie B, • otwory drzwiowe w mieszkaniach bez ościeżnic i skrzydeł drzwiowych

Posadzka

Posadzki: • na klatkach schodowych - płytki granitowe, • mieszkania - podłoże betonowe przygotowane pod posadzki, • balkony, loggie - płyty granitowe, • parapety - wewnętrzne granitowe zewnętrzne systemowe.

Ściany

Ściany: • Układ nośny konstrukcji w ustroju słupowo ryglowym z wypełnieniem przestrzeni między słupami ścianami z cegły silikatowej kl. 15, • Ściany osłonowe zewnętrzne – murowane z betonu komórkowego, • działowe typu ORTH. Tynki wewnętrzne- gipsowe maszynowe w mieszkaniach i na klatkach schodowych.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, morze, rezerwat przyrody

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Porta Mare Wellness & SPA składa się z dwóch dwunastopiętrowych budynków o wspólnej podstawie, w której znajdzie się zaplecze handlowo usługowe z krytymi basenami, centrum SPA i gabinetami rehabilitacyjnymi. Na pierwszych dwóch kondygnacjach przewidzieliśmy również miejsce na restaurację, bar, dyskotekę, a nawet salę konferencyjno-bankietową.

Wszystkie te elementy sprawiają, że kompleks Porta Mare Wellness & SPA jest atrakcyjnym miejscem do całorocznego wypoczynku i w pełni niezależnym od lokalnej, sezonowej infrastruktury turystycznej.

W inwestycji dostępne są lokale we wschodnim skrzydle - wieża B i C, o powierzchni od 22 do 52 m2. Do każdego z tych apartamentów przynależy balkon, o powierzchni od 3,45 m2 do 16,36 m2.

Poszukujący większej przestrzeni mogą zakupić lokale na ostatniej kondygnacji wieży C, gdzie oferujemy wyjątkowe dwupoziomowe apartamenty o powierzchni do 78 m2.

W tym przypadku każdy z apartamentów posiada dwa tarasy, których łączna powierzchnia wynosi nawet 18,02 m2. Tak jak we wszystkich inwestycjach firmy Budnex również i tu istnieje możliwość łączenia lokali w większe apartamenty na życzenie Klienta.

Cały kompleks ma blisko 40 tys. mkw., z czego same apartamenty zajmują ok. 15 tys. mkw. Dodatkowo w podziemnej części obiektu znajdzie się hala garażowa, w której prócz miejsc postojowych będą komórki lokatorskie i rowerownia. Apartamenty Porta Mare Wellness & SPA będą gotowe do odbioru już w marcu 2020 roku.

Inwestycja Porta Mare Wellness & SPA znajduje się w Dziwnówku, ul. Wolności (3.2 km od Międzywodzia), została zrealizowana przez Budnex.

Inwestycja Porta Mare Wellness & SPA została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 400 nowych apartamentów znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Porta Mare Wellness & SPA nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budnex przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

O wyjątkowości kompleksu Porta Mare Wellness & SPA świadczy nie tylko bezpośrednie sąsiedztwo morza i pełen wachlarz usług towarzyszących. Kluczowe w tym przypadku jest również samo położenie Dziwnówka, którego uroki i walory powoli odkrywane są przez wczasowiczów. Miejscowość ma typowo turystyczny charakter, a czyste powietrze i przyjazny klimat gwarantują tu nie tylko sąsiedztwo morza ale i brak dużych zakładów produkcyjnych.

Sama miejscowość dzięki wyjątkowemu morskiemu mikroklimatowi przez lata uznawana była za miejscowość posiadającą warunki do prowadzenia lecznictwa uzdrowiskowego, dzięki czemu mogły być tu prowadzone zakłady lecznictwa skoncentrowane na leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych i układu krążenia.

Apartamenty na sprzedaż

Znakiem rozpoznawczym malowniczego Dziwnówka od lat jest latarnia morska, która tak naprawdę stanowi stalową atrapę tego znaku nawigacyjnego. Wybudowana została w latach 70'tych w Kamieniu Pomorskim na Turniej Miast organizowany przez telewizję, a następnie przetransportowano ją do Dziwnówka.

Choć sam Dziwnówek to przede wszystkim szeroka, piaszczysta i czysta plaża, to w okolicy nie brak jest innych atrakcji. Pełno tu pieszych i rowerowych szlaków turystycznych. Miłośnicy konnej jazdy mogą oddać się swojej pasji w pobliskim Wrzosowie, gdzie znajduje się ośrodek jeździecki, a fani gry w golfa mają do dyspozycji pola w Łukęcinie i Kołczewie. Dodatkowo pobliski Dziwnów oferuje dobrze chroniony falochronem port oraz możliwość bezpiecznego cumowania jachtów przy nabrzeżu ujścia rzeki Dziwny. Ponadto miłośnicy świeżych ryb mogą je nabyć w porcie prosto z rybackiego kutra.

Kluczowym atutem Dziwnówka dla przybywających tu z różnych zakątków Polski turystów jest doskonałe skomunikowanie tej miejscowości. Kilkanaście kilometrów od Dziwnówka przebiega zmodernizowana kilka lat temu droga ekspresowa S3, która połączona jest z siecią autostrad.

Dziwnówek do miejscowość w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Dziwnów, 4,5 km na wschód od mostu zwodzonego w Dziwnowie.

Według danych z 2008 r. wieś miała 404 mieszkańców.

W Dziwnówku nad morzem wyznaczono letnie kąpielisko obejmujące 400 m linii brzegowej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Porta Mare Wellness & SPA?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Porta Mare Wellness & SPA mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 665 metrów od inwestycji Porta Mare Wellness & SPA znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Porta Mare Wellness & SPA składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 267 m znajduje się Żabka, w odległości 457 m znajduje się Dino, w odległości 475 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Porta Mare Wellness & SPA w odległości 446 m znajduje się boisko / kort, w odległości 449 m znajduje się boisko / kort, w odległości 548 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.12.2017
Data aktualizacji: 30.05.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023