Bursztynowe Domy budynek Komandor

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudinvest Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 516 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bel Mare (Międzyzdroje)(0.2 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzyzdroje, ul. Nowomyśliwska (44 km od Szczecina)
  Ceny od: 9 368 brutto/m2
  Bel Mare (Międzyzdroje)
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 170
  Powierzchnia: 25 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Prestige
 • Apartamenty Zdrojowa 5(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzyzdroje, ul Zdrojowa 5 (44.4 km od Szczecina)
  Ceny od: 13 400 brutto/m2
  Apartamenty Zdrojowa 5
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 25 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Zdrojowa 5
 • Villa Książąt Pomorskich(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzyzdroje, ul. Książąt Pomorskich (44.5 km od Szczecina)
  Ceny od: 15 375 brutto/m2
  Villa Książąt Pomorskich
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 25 - 53 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Bursztynowe Domy budynek Komandor

Bursztynowe Domy będzie osiedlem całorocznych mieszkań o wysokim standardzie. Dzięki budowie w systemie spółdzielczym mieszkania będą dostępne cenowo zarówno jako docelowe do obecnych mieszkańców Międzyzdrojów, jak i do osób z Polski i zagranicy, które chcą mieć nad Bałtykiem drugie, wakacyjne mieszkanie . Najwięcej będzie dwupokojowych mieszkań o powierzchni 40-45 m kw. z dużymi ,wygodnymi balkonami i tarasami. Przewidziano też mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 55-60 m kw. Na każde mieszkanie przypadać będzie miejsce postojowe. Mieszkania przekazywane będą w standardzie ,,deweloperskim" ale stworzymy również możliwość skorzystania z oferty wykończenia ,,pod klucz".Dzięki licznym ułatwieniom (m.in. dużym wygodnym windom), osiedle będzie świetnym miejscem dla tych, którzy szukają miejsca na wygodne spędzenie czasu na emeryturze i dla osób mniej sprawnych. Ponadto zapewniamy możliwość zarabiania na swoim lokalu poprzez profesjonalny system wynajmu.Osiedle będzie miało wspólną recepcję połączoną z centralą monitoringu. Całoroczna opieka nad mieszkaniem obejmować będzie oprócz m.in. ochrony, sprzątania i konserwacji, nawet tak prozaiczne, ale ważne czynności, jak przewietrzenie mieszkania, czy włączenie kaloryferów.Budowa nowego centrum z całorocznymi usługami stworzy nowe miejsca pracy i zmieni na stałe obraz miasta.Bursztynowe Domy to miejsce zarówno dla tych, którzy poszukują relaksu i wypoczynku nad wodą, ale też wygodnego miejsca do zamieszkania lub bezpiecznej inwestycji.Bursztynowe Domy – Inwestuj w przyjemność.

Inwestycja Bursztynowe Domy budynek Komandor znajduje się w Międzyzdrojach, Gryfa Pomorskiego 23 (44.1 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Budinvest Development.

Inwestycja Bursztynowe Domy budynek Komandor została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych apartamentów. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bursztynowe Domy budynek Komandor pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budinvest Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 76 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Bursztynowe Domy budynek Komandor

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Powierzchnia miasta to ok. 4,0 km2, a mieszka tu ok. 5400 osób. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się dwa zakłady opieki zdrowotne. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

Komunikacja

Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65. Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102. Za połączenia komunikacyjne w Międzyzdrojach odpowiadają autobusy PKS i pociągi PKP, które zatrzymują się tu na dwóch stacjach kolejowych. Ofertę transportową wzbogacają trzy firmy oferujące przewozy pasażerskie. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Ok. 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bursztynowe Domy budynek Komandor mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Bursztynowe Domy budynek Komandor znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowe Domy budynek Komandor znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 1 "Morskie Skar by" w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bursztynowe Domy budynek Komandor jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bursztynowe Domy budynek Komandor składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Piekarnia, w odległości 90 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 100 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowe Domy budynek Komandor w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 540 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 26.08.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie