Domy Astrów

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BUD-RIM Development

piaseczyński, Piaseczno, ul. Nadarzyńska 35

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 46 ofert w najbliższej okolicy!

Domy Astrów

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Nova 19
  od: 5 193 zł/m2

  Nova 19

 • Modern Home
  od: 5 499 zł/m2

  HOME & LAND 2

 • Osiedle Słoneczny Sad
  od: 4 884 zł/m2

  Dream Home Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: +48 22 750 17 11

Inwestycja Domy Astrów znajduje się w Piasecznie, ul. Nadarzyńska 35 (3.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja Domy Astrów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Domy Astrów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 133 metrów kwadratowych w cenie od 520 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Astrów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Domy Astrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworcowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Astrów znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 10 w odległości 190 m, Publiczne Przedszkole Słoneczne w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole "Kleks" w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy Astrów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Astrów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Biedronka, w odległości 200 m znajduje się Targ Miejski w Piasecznie, w odległości 390 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Astrów w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.10.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: