Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Czaplinek Park

od 820 000
6 498 /m2

Estymowana rata kredytu: 4 147 zł

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Brzeski Holding S.A.

zgierski, Czaplinek, ul. Truskawkowa 37

Czaplinek Park

zgierski, Czaplinek, ul. Truskawkowa 37

Termin oddania

4 kw. 2026

Powierzchnie

126/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

1

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Domy w inwestycji (2)

Budżet

Pokoje

Metraż

Piętra

Sortuj

Dostępne lokale w inwestycji Czaplinek Park
RzutNumerPokojeMetrażPow. działkiCena

15

4

126,2 m²

799 m2

19

4

126,2 m²

757 m2

Stacja kolejowa - Glinnik - 417 m

Przystanek Autobusowy - 2642 m

Dojazd do centrum Łodzi: pokaż

Linie komunikacyjne w okolicy:

    W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

    1 sklep

    Zdjęcia z budowy

    Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja

Realizacja inwestycji:

    rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2025 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2026 roku

    Liczba domów:

    cała inwestycja składa się z 7 domów

    Liczba kondygnacji:

    domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

    Wysokość pomieszczeń:

    w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Przyroda:

    w okolicy inwestycji znajduje się park, las

    Aktualna oferta

    Dostępne domy:

    aktualnie dostępne są 2 domy wolnostojące

    Powierzchnie domów:

    126 m²

    Powierzchnie działek:

    od 757 do 799 m²

    Ceny domów:

    • kształtują się na poziomie 820 000 zł.
    • koszt metra kwadratowego wynosi 6 498 zł/m².

    Opis płatności:

    zgodnie z ustawą deweloperską

    Warunki rezerwacji:

    wpłata 1% wartości

    Zabezpieczenie środków klienta:

    otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

    Wysokość czynszu:

    informacja u dewelopera

    Opis inwestycji

    OSIEDLE CZAPLINEK PARK to prestiżowe zamknięte osiedle parterowych domów jednorodzinnych, wolnostojących zlokalizowane w urokliwej i przepięknej okolicy w miejscowości Czaplinek, w niedalekiej odległości od łódzkich Łagiewnik.

    Każdy dom posiada własną działkę o powierzchni ok 750m2

    Na terenie osiedla zostały zaprojektowane wspólne tereny zielone w prywatnym parkiem oraz placem zabaw.

    Koncepcja nowoczesnych wygodnych, idealnie skomunikowanych z infrastrukturą miasta domów jednorodzinnych w harmonijny sposób łączy tak ważną w dzisiejszych czasach ideę szybkiego dostępu do rozwoju, do serca miasta, pracy, szkoły, przedszkola, lekarza, z zachowaniem balansu i umożliwieniem Mieszkańcom tak istotnego obcowania na co dzień z przyrodą. Jest zatem idealnym rozwiązaniem dla rodzin prowadzących aktywny tryb życia pozostając jednocześnie w harmonii z naturą.

    - Dom parterowy 126m2 z garażem !!!

    - Powierzchnia działek od 750m2

    - Wspólne tereny zielone w tym plac zabaw dla dzieci

    - Nowoczesna i funkcjonalna architektura

    - Bardzo wysoki standard wykonania

    - Ogrzewanie podłogowe

    - Trzyszybowa stolarka okienna

    - Okno balkonowe typu HS

    - Możliwość montażu rekuperacji