Botanica Residence

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Botanica Residence dostępnych jest 28 ofert

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek, taras.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 126 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Projekt architektoniczny został stworzony w oparciu o idee miasta ogrodu, ze starannie skomponowaną rodzimą roślinnością współgrającą z otoczeniem. Ułożenie budynków pozwala zapewnić każdemu mieszkańcowi niepowtarzalny widok. Duże przeszklenia wprowadzają do wnętrz promienie słońca i pozwalają na podziwianie piękna otoczenia. Wyjątkowy charakter inwestycji zapewnia przestrzeń wspólna, zaprojektowana z myślą o odpoczynku. Dla mieszkańców dostępne będą: zewnętrzna strefa relaksu, plac zabaw, naturalny staw kąpielowy z częścią bagienną, liczna mała architektura oraz duża różnorodność roślinności rodzimej, skomponowaną tak, aby stworzyć naturalną przestrzeń do odpoczynku. Bezpośrednie sąsiedztwo inwestycji to malowniczy zbiornik wodny, który można podziwiać z okien apartamentów. Widok otaczającej natury pozwoli odpocząć, uspokoić napływ myśli i w sposób twórczy spojrzeć na świat.

Inwestycja Botanica Residence znajduje się w Krotoszynie, ul. Gajowa (20 km od Ostrowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez Botanica Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Botanica Residence w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 126 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Botanica Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Botanica Residence położona jest w granicy miasta Krotoszyna przy ulicy Gajowej. Jest to rejon, który ze względu na bliskie położenie względem centrum miasta, podlega bardzo szybkim przekształceniom urbanizacyjnym. Osiedle zostało wpisane w panujący klimat tej okolicy, tworząc wzorcowe środowisko mieszkaniowe o wysokich walorach estetycznych i użytkowych, z dużą ilością zieleni i przestrzeni przeznaczonych do wspólnego spędzania czasu, tworzących rodzaj zielonego placu otwierającego się na całe osiedle. Malownicza okolica w bezpośrednim sąsiedztwie ogromnego kompleksu leśnego sprzyja spacerom, uprawianiem sportów i odpoczynkowi.

Krotoszyn to miasto położone w województwie wielkopolskim na Wysoczyźnie Kaliskiej. Usytuowany jest zaledwie 28 km od Ostrowa Wielkopolskiego oraz oddalony o ok. 108 km od Poznania. Zajmuje 23 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 29 tysięcy osób. Miasto zyskuje na popularności ze względu na położenie i bliskość do większych aglomeracji. Jeśli chodzi o jedno z chętniej odwiedzanych miejsc w tej okolicy, jest to zdecydowanie Rynek - piękna neorenesansowa budowla mansardowa z pozostałościami pierwszego ratusza. Stanowi on również głównie miejsce do spotkań towarzyskich. W pobliżu mieści się także Muzeum Regionalne, w którym można podziwiać wystawy prezentujące historię miasta, znaleziska archeologiczne i etnograficzne oraz sztukę regionalną. Dodatkowo, na terenie muzeum znajduje się także biblioteka. Krotoszyn posiada kilka obiektów kulturowych. Do dyspozycji mieszkańców należy m.in. Krotoszyński Ośrodek Kultury (w skład którego wchodzi kino oraz galeria sztuki) oraz Krotoszyńska Biblioteka Publiczna. Dla osób aktywnych fizycznie dedykowane są liczne kluby sportowe, które posiadają w swojej ofercie zajęcia z piłki nożnej, karate, czy tenisa stołowego. Na terenie miasta działają placówki oświatowe takie jak: szkoły podstawowe oraz ponadgimnazjalne, a także dwie szkoły artystyczne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Botanica Residence?

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe: nr 15 na trasie Wrocław-Olsztyn oraz droga krajowa nr 36, która zapewnia połączenie między Ostrowem Wielkopolskim a Prochowicami. Znajduje się tutaj także droga wojewódzka nr 444, która prowadzi do miasta Ostrzeszów. Występuje tutaj transport kolejowy z linią nr 14, która przebiega m.in. przez Głogów oraz Kalisz, a także linia nr 281, która łączy Oleśnicę z Chojnicami. W Krotoszynie rozbudowana jest bardzo dobrze sieć węzłów komunikacyjnych. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska z licznymi liniami autobusowymi - obsługiwana przez Miejski Zakład Komunikacji. Dodatkowo z dworca autobusowego PKS można w połączeniach bezpośrednich dojechać między innymi do: Poznania, Bydgoszczy, Konina, Ostrowa Wielkopolskiego, Pleszewa, Kępna, Sycowa, czy Wrocławia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Botanica Residence w odległości 590 m znajduje się Strzelnica TRAP Krotoszyn.

Data publikacji: 05.08.2022
Data aktualizacji: 06.04.2023

Oferty w Krotoszynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: