Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Domki Dzierżonia

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Dzierżonia, oferowane bezpośrednio przez

BMM Deweloper

Oława, ul. Dzierżonia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Domki DzierżoniaDomki Dzierżonia

3 zdjęcia

Domki Dzierżonia
Domki Dzierżonia
Domki Dzierżonia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 3 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

- zewnętrzne rolety okienne

Ogrzewanie

podłogowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : do każdego domu 2 miejsca postojowe w cenie

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Zobacz zalety domów przy ul. Dzierżonia w Oławie:

• Dobry dojazd, a jednocześnie kameralna lokalizacja. Do centrum Oławy łatwo dojedziesz drogą 396, a z niej – 94 prosto do Wrocławia. Możesz też wybrać drogę nr 455 przez Stary Otok i Jelcz-Laskowice, a wtedy do stolicy Dolnego Śląska wjedziesz od strony Sępolna i Biskupina. Jeśli jednak chciałbyś dostać się na autostradę A4, wystarczy że obierzesz kierunek na miejscowość Gaj Oławski, a stamtąd drogą 346 po kilku minutach znajdziesz się na autostradzie A4. Ulica Dzierżonia jest drogą utwardzoną. Mieszkańcom nie grozi więc sytuacja, że po deszczu będą mieli problem z wydostaniem się ze swoich domów. Ta lokalizacja zapewni im ciszę i spokój, ale jednocześnie bliskość ważnych w życiu codziennym punktów, takich jak przedszkole, szkoła, stacja kolejowa czy sklepy.

• Piętrowy domek z ogrodem. Wyjątkowość trzech domków przy ul. Dzierżonia bierze się przede wszystkim z faktu, że cały budynek został zaplanowany z myślą o jednej rodziny. Najbliższego sąsiada będziecie mieli nie za ścianą, lecz za płotem. Projektanci wydzielili dwie strefy mieszkalne: na parterze do życia, a na piętrze – do odpoczynku. Na parterze znajduje się kuchnia połączona z jadalnią. Szklane drzwi pozwolą nam na przeniesienie się z podwieczorkiem na taras latem, a zimą – na oglądanie zimowego ogrodu z ciepłego wnętrza swego domu. Na piętrze znajdują się trzy pokoje i łazienka z wanną. Wszystkie te pomieszczenia będą doświetlone światłem dziennym.

• Piec gazowy dwufunkcyjny.

• Ogrzewana podłoga w każdym pomieszczeniu.

• Zewnętrzne rolety okienne.

• Własny parking. Każdemu domkowi projektanci zagwarantowali miejsce parkingowe.

Inwestycja Domki Dzierżonia znajduje się w Oławie, ul. Dzierżonia (19.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez BMM Deweloper.

Inwestycja Domki Dzierżonia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domki Dzierżonia nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BMM Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Oława to miasto położone w centrum powiatu oławskiego, w odległości ok. 27 km od Wrocławia, na rzekami: Odrą i Oławą. Obszar o powierzchni ok. 27 km2 zamieszkują ponad 32 tys. ludności. Charakterystycznymi obiektami architektonicznymi są: renesansowo-barokowy Pałac Luizy oraz ratusz z XIX w., w którym znajduje się unikatowy zegar figuralno-astronomiczny. W Oławie dominuje niska zabudowa: domy jedno- i wielorodzinne, stylowe kamienice oraz czteropiętrowe bloki. W pobliżu znajdują się 3 rezerwaty przyrody: Zwierzyniec, Kanigóra i Grądy Ryczyńskie, zaś Park Miejski umożliwia codzienny wypoczynek pośród zieleni. W mieście zlokalizowanych jest wiele zakładów produkcyjnych, min.: Autoliv Poland, Zm Silesia SA, SCA Hygiene Products czy DS Smith. Tutejszą atrakcją jest nowoczesny kompleks basenów – Termy Jakuba.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domki Dzierżonia?

Oława posiada dobrze rozwiniętą komunikację kolejową: połączenie do Wrocławia jest najstarszym połączeniem kolejowym w Polsce, zaś przebiegająca przez miasto magistrala nr 132 to fragment transeuropejskiego szlaku kolejowe E-30 Berlin – Kijów. W mieście kursują autobusy komunikacji miejskiej, zaś do innych miejscowości w powiecie można dojechać pociągiem lub autobusem PKS. Najważniejsze oławskie arterie to ulice: ks. Kutrowskiego, gen. Andersa, 11 Listopada, 1 Maja i Opolska, które stanowią fragmenty drogi krajowej nr 94 (Zgorzelec – Korczowa).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domki Dzierżonia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 116 metrów od inwestycji Domki Dzierżonia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielna, Dzierżonia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domki Dzierżonia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domki Dzierżonia znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 805 m, szkoła w odległości 935 m, szkoła w odległości 946 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domki Dzierżonia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 87 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 976 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domki Dzierżonia w odległości 142 m znajduje się boisko / kort, w odległości 811 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.11.2022
Data aktualizacji: 26.06.2023

Oferty w Oławie

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023