Domy na Warszewie - Szeregowce

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Miodowa, oferowane bezpośrednio przez

BISSMYK

Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Miodowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy na Warszewie - Szeregowce

5 zdjęć

Domy na Warszewie - Szeregowce
Domy na Warszewie - Szeregowce
Domy na Warszewie - Szeregowce
Domy na Warszewie - Szeregowce

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis inwestycji

Inwestycja Domy na Warszewie - Szeregowce znajduje się na Warszewie, ul. Miodowa (6,5 km od centrum Szczecina), i jest realizowana przez dewelopera BISSMYK.

Inwestycja Domy na Warszewie - Szeregowce jest w trakcie budowy.

Aktualnie w inwestycji Domy na Warszewie - Szeregowce pozostały na sprzedaż 3 nowe segmenty o powierzchni 118 metrów kwadratowych w cenie od 499 000 zł.

Inwestycja Domy na Warszewie - Szeregowce znajduje się na Warszewie, ul. Miodowa (6.5 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez BISSMYK.

Inwestycja Domy na Warszewie - Szeregowce została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy na Warszewie - Szeregowce nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BISSMYK przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy na Warszewie - Szeregowce?

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy na Warszewie - Szeregowce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 84 metrów od inwestycji Domy na Warszewie - Szeregowce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podbórz.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy na Warszewie - Szeregowce jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medi wizyta w odległości 662 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy na Warszewie - Szeregowce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 522 m znajduje się Biedronka, w odległości 850 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy na Warszewie - Szeregowce w odległości 640 m znajduje się boisko / kort, w odległości 676 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 739 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.03.2018
Data aktualizacji: 23.11.2022

Oferty na Warszewie

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: