Domy na Warszewie - Bliźniaki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Miodowa, oferowane bezpośrednio przez

BISSMYK

Szczecin, Zachód, Osów, ul. Miodowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy na Warszewie - Bliźniaki

13 zdjęć

Domy na Warszewie - Bliźniaki
Domy na Warszewie - Bliźniaki
Domy na Warszewie - Bliźniaki
Domy na Warszewie - Bliźniaki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • własny akwen

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis inwestycji

„Domy na Warszewie” jest kolejną nowo realizowaną przez firmę BISSMYK inwestycją na prestiżowym osiedlu Warszewo liczącą 10 domów jednorodzinnych dwulokalowych typu bliźniaczego, 2 domy jednorodzinne wolnostojące, oraz 6 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej położone przy ul. Miodowej w Szczecinie w otoczeniu Puszczy Wkrzańskiej blisko przyrody, a zrazem bardzo blisko , bo około 6 km od centrum miasta.

Aktualnie w inwestycji Domy na Warszewie - Bliźniaki pozostały na sprzedaż 3 nowe segmenty domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach od 146 do 148 metrów kwadratowych w cenie od 710 000 zł dla których wydane już zostały pozwolenia na użytkowanie.

Firma BISSMYK jest w trakcie budowy kolejnych etapów tej inwestycji z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem zakończenia budowy.

ATUTY NASZEJ INWESTYCJI:

- najwyżej w Szczecinie położony teren przy Puszczy Wkrzańskiej, w otoczeniu lasu z bezpośrednim dostępem do jeziorka

- mało intensywna zabudowa

- przy każdym domu wybudowany podjazd z co najmniej czterema miejscami parkingowymi – w tym dwa pod wiatą

- dojazd oświetloną, asfaltową ulicą z wydzieloną trasą rowerową

- lokalizacja - sklepy, przedszkole, blisko szkoła, do przystanku komunikacji miejskiej około 100m

- podwyższone parametry cieplne budynku dzięki zastosowaniu ponadstandardowych materiałów budowlanych

- ogrodzenie posesji wraz z automatyką bramy wjazdowej

„Domy na Warszewie” to zaprojektowane na miarę każdych oczekiwań domy, pozwalające wyjątkowo komfortowo, funkcjonalnie a jednocześnie indywidualnie urządzić każdy z nich.

Połączenie nowoczesnej, a zarazem stylowej architektury doskonale harmonizuje z piękną okolicą i bliskością lasu, gdzie nie tylko wygodnie mieszkasz, ale również odpoczywasz, realizujesz swoje pasje i po prostu miło spędzasz czas.

Inwestycja Domy na Warszewie - Bliźniaki znajduje się na Osowie, ul. Miodowa (6.5 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez BISSMYK.

Inwestycja Domy na Warszewie - Bliźniaki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy na Warszewie - Bliźniaki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BISSMYK przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy na Warszewie - Bliźniaki?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy na Warszewie - Bliźniaki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 76 metrów od inwestycji Domy na Warszewie - Bliźniaki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podbórz.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy na Warszewie - Bliźniaki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medi wizyta w odległości 663 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy na Warszewie - Bliźniaki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 523 m znajduje się Biedronka, w odległości 852 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy na Warszewie - Bliźniaki w odległości 644 m znajduje się boisko / kort, w odległości 680 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 743 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.03.2018
Data aktualizacji: 23.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: