Bliźniaki

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Widokowa, oferowane bezpośrednio przez

BISSMYK

Szczecin, Północ, ul. Widokowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Bliźniaki

2 zdjęcia

Bliźniaki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Duży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Dom jest piętrowy, przykryty dachem wielospadowym. Budynek zaprojektowano używając nowoczesnych form i detali, jednak całości nadano spokojny, stonowany charakter. Bryła domu jest bardzo reprezentacyjna, pasująca do willowego otoczenia. Funkcję budynku podzielono na część dzienną z zapleczem gospodarczo-garażowym na parterze i sypialnie na piętrze. Na parterze zaprojektowano przestrzeń dzienną składającą się z salonu, przestronnej kuchni z jadalnią . W salonie na uwagę zasługują , duże atrakcyjne przeszklenia na ogród. Na piętrze umieszczono apartament rodziców z pokojem kąpielowym i garderobą oraz balkonem, oraz dwie wygodne sypialnie dzieci, garderobą i łazienką i pralnią w holu.

Inwestycja Bliźniaki znajduje się w Szczecinie Północnym, ul. Widokowa (6.4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez BISSMYK.

Inwestycja Bliźniaki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Bliźniaki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BISSMYK nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliźniaki?

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliźniaki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 102 metrów od inwestycji Bliźniaki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podbórz.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliźniaki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medi wizyta w odległości 601 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliźniaki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 461 m znajduje się Biedronka, w odległości 789 m znajduje się Żabka, w odległości 950 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliźniaki w odległości 583 m znajduje się boisko / kort, w odległości 620 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 684 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: