Osiedle Żelazna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBD Inwestor

Ceny od: 5 130 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żelazna dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
M02
34,79 m²
-
145 100 zł5 130 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Żelazna - nowe miejsce w Sosnowcu. To tutaj harmonia życia łączy się z nowoczesnością mieszkania.Osiedle Żelazna to kameralne i nowoczesne osiedle czterech budynków 5-kondygnacyjnych. W każdym w nich 32 mieszkania o powierzchni od 32 do 75 m2 oraz jeden lokal usługowy na parterze.Teren Osiedla zostanie ogrodzony co zapewni bezpieczeństwo i spokój przyszłym mieszkańcom. Ponadto powstanie strefa odpoczynku i relaksu, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się na nowoczesnym placu zabaw.Inwestycja położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Niwka w Sosnowcu. W okolicy osiedla znajduje się m.in. strefa gospodarcza przy S1, centrum handlowe Designer Outlet Sosnowiec, sklepy, szkoły podstawowe oraz duże zakłady pracy.Łatwo można dojechać do Katowic, Mysłowic i Dąbrowy Górniczej, dzięki szybkiemu dostępowi do obwodnicy S1 i autostrady A4, oraz blisko położonych przystankach komunikacji miejskiej.

Inwestycja Osiedle Żelazna znajduje się w Sosnowcu, ul. Żelazna (6.4 km od centrum Sosnowca), jest realizowana przez dewelopera BD Inwestor.

Inwestycja Osiedle Żelazna jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 4 budynkach wielorodzinnych, posiada 5 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żelazna pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 35 metrów kwadratowych w cenie od 5 130 zł za metr kwadratowy.

Deweloper BD Inwestor przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (128 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (128 miejsc): cena 5000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 35 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 145 100 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 130 zł/m².
Opis płatności:10 rat wg harmonogramu rzeczowo-finansowego.
Warunki rezerwacji:umowa rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Żelazna

Sosnowiec to miasto na prawach powiatu leżące w Zagłębiu Dąbrowskim, na terenie woj. śląskiego. Należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Mieszka tu ok. 211 000 osób, a obszar Sosnowca wynosi 91 km2. Krajobraz miasta to głównie zabudowa z lat 70 i 80-tych gdzie po za wysoką zabudową wielorodzinną wyrastają nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują głównie budynki w stylu barokowym. Sosnowiec ma pełną infrastrukturę społeczną. Zaplecze oświatowe tworzą m.in. 32 szkoły podstawowe, 2 szkoły gimnazjalne i przeszło 20 szkół ponadgimnazjalnych. Są tu cztery szpitale i działa ponad 80 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą – otwarty jest wtedy stok narciarski. W wolnym czasie mieszkańcy mają do wyboru m.in. dwa kina, teatr, centrum sztuki. Nie ma tu także problemów z zakupami – w Sosnowcu są dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze centra. Miasto cieszy się świetną lokalizacją.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne.

W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Żelazna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Niwka Tuwima.

Data publikacji: 04.09.2019

Data aktualizacji: 02.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie