Osiedle Żelazna

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Żelazna, oferowane bezpośrednio przez

BD Inwestor

Sosnowiec, ul. Żelazna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Żelazna

6 zdjęć

Osiedle Żelazna
Osiedle Żelazna
Osiedle Żelazna
Osiedle Żelazna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (128 miejsc) : cena 7000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Osiedle Żelazna - nowe miejsce w Sosnowcu. To tutaj harmonia życia łączy się z nowoczesnością mieszkania.

Osiedle Żelazna to kameralne i nowoczesne osiedle czterech budynków 5-kondygnacyjnych. W każdym w nich 32 mieszkania o powierzchni od 32 do 75 m2 oraz jeden lokal usługowy na parterze.

Teren Osiedla zostanie ogrodzony co zapewni bezpieczeństwo i spokój przyszłym mieszkańcom. Ponadto powstanie strefa odpoczynku i relaksu, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się na nowoczesnym placu zabaw.

Inwestycja położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Niwka w Sosnowcu. W okolicy osiedla znajduje się m.in. strefa gospodarcza przy S1, centrum handlowe Designer Outlet Sosnowiec, sklepy, szkoły podstawowe oraz duże zakłady pracy.

Łatwo można dojechać do Katowic, Mysłowic i Dąbrowy Górniczej, dzięki szybkiemu dostępowi do obwodnicy S1 i autostrady A4, oraz blisko położonych przystankach komunikacji miejskiej.

Inwestycja Osiedle Żelazna znajduje się w Sosnowcu, ul. Żelazna (6.4 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez BD Inwestor.

Inwestycja Osiedle Żelazna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żelazna nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli BD Inwestor przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Żelazna?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Żelazna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1852 metrów od inwestycji Osiedle Żelazna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mysłowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Żelazna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żelazna znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego w odległości 356 m, szkoła w odległości 372 m, Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu w odległości 612 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Żelazna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska FOR HELP w odległości 252 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 740 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Żelazna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 413 m znajduje się ALDI, w odległości 502 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żelazna w odległości 445 m znajduje się boisko / kort, w odległości 449 m znajduje się boisko / kort, w odległości 535 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.09.2019
Data aktualizacji: 03.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: