Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wiczliński Potok - etap II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Oleńki Billewiczówny, oferowane bezpośrednio przez

Batory Projekt Sp. z o.o.

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Oleńki Billewiczówny

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wiczliński Potok - etap IIWiczliński Potok - etap II

6 zdjęć

Wiczliński Potok - etap II
Wiczliński Potok - etap II
Wiczliński Potok - etap II
Wiczliński Potok - etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 22 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

podłogowe, piec gazowy dwufunkcyjny

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : do domów skrajnych przynależą wiaty parkingowe przed domem na 2 auta wliczone w cenę domu (24 miejsca); środkowe domy posiadają garaż w bryle budynku wliczony w cenę domu (10 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

II etap inwestycji obejmuje 22 domy – każdy z własnym ogrodem i funkcjonalnym układem pomieszczeń, co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych. W każdym z domów mieszczą się 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, 2 łazienki, pralnia i przestronne poddasze. Domy wykończone są w standardzie deweloperskim.

Inwestycja Wiczliński Potok - etap II znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Oleńki Billewiczówny (8.2 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Batory Projekt Sp. z o.o.

Inwestycja Wiczliński Potok - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wiczliński Potok - etap II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Batory Projekt Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nasze osiedle zlokalizowane jest w gdyńskiej dzielnicy Wiczlino. Okolica osiedla jest doskonale skomunikowana oraz posiada bogatą ofertę handlowo-usługową.

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wiczliński Potok - etap II?

Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno-Apollina do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w 23–25 minut. Z przystanku Wiczlino-Skrzyżowanie – w 27 –32 minuty (jeśli po drodze przesiądziemy się do pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiczliński Potok - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 926 metrów od inwestycji Wiczliński Potok - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Filipkowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wiczliński Potok - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wiczliński Potok - etap II znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w odległości 229 m, szkoła w odległości 282 m, szkoła w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wiczliński Potok - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Wiczlino w odległości 693 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiczliński Potok - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 99 m znajduje się Misiek, w odległości 612 m znajduje się Lidl, w odległości 618 m znajduje się Fobsy - organiczna piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiczliński Potok - etap II w odległości 312 m znajduje się boisko / kort, w odległości 328 m znajduje się boisko / kort, w odległości 868 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.03.2022
Data aktualizacji: 28.06.2023

Inwestycje w pobliżu na Chwarznie-Wiczlinie

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023