Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dolne Migowo G, H

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Dolne Migowo, oferowane bezpośrednio przez

Balton Invest

Gdańsk, Brętowo, ul. Dolne Migowo

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dolne Migowo G, HDolne Migowo G, H

10 zdjęć

Dolne Migowo G, H
Dolne Migowo G, H
Dolne Migowo G, H
Dolne Migowo G, H

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 230 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zamieszkaj w jednym z wyjątkowych domów w Gdańsku. Dolne Migowo to kolejne etapy (G, H) cieszącej się popularnością inwestycji powstającej na gdańskim Matemblewie. Lokalizacja osiedla zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej i drogowej. W pobliżu również sklep spożywczy, ośrodki edukacyjne, a także rezerwat przyrody. W tym etapie powstaną dwa budynki, każdy z trzema segmentami, czyli razem sześć domów z ogrodami. Domy składają się z trzech poziomów. Na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia oraz toaleta. Piętro zostało zaprojektowane z trzema sypialniami oraz łazienką. Odpowiadając na potrzeby rynku przekształciliśmy nasz projekt, dodając kondygnację -1. Zyskaliśmy tym samym garaż na 2 samochody oraz dodatkową przestrzeń. Wprowadziliśmy możliwość dobrania dodatkowych udogodnień w budynku. Dzięki przygotowanej ofercie mogą Państwo wybrać m.in. dodatkowe okna połaciowe, dodatkowe oświetlenie elewacji lub wyprowadzenie instalacji pod monitoring bądź fotowoltaikę. Inwestycja spełni oczekiwania klientów poszukujących spokojnej, cichej lokalizacji, z której jednocześnie w kilka minut można dotrzeć do centrum miasta, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Inwestycja Dolne Migowo G, H znajduje się na Brętowie, ul. Dolne Migowo (5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Balton Invest.

Inwestycja Dolne Migowo G, H została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Dolne Migowo G, H nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Balton Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Brętowo to dzielnica Gdańska o charakterze głównie mieszkaniowym. Jego nazwa pochodzi od dawnej miejscowości Brętowo. Aktualnie jest rzadko stosowana. Wypierają ją nazwy osiedli składowych tj. Niedźwiednik i Matemblewo. Dzielnica znajduje się na wzgórzach morenowych, które w większości są zalesione - lasy te stanowią aktualnie część Trójmiejskiego Parku Narodowego. W obrębie Brętowa zlokalizowany jest także Rezerwat przyrody Wąwóz Huzarów. W dzielnicy znajduje się również niewysokie wzniesienie Cieniawa (110 m.n.p.m.).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dolne Migowo G, H?

W Brętowie znajduje się fragment drogi wojewódzkiej 472. Główne ulice tej części Gdańska to ulica Słowackiego oraz ulica Franciszka Rakoczego. Przemieszczanie się niezmotoryzowanym w tej części miasta zapewniają liczne linie autobusowe. Ponadto, w 2015 roku otwarto stację Gdańsk Brętowo, która obsługiwana jest przez pociągi Pomorskiej Koli Metropolitalnej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dolne Migowo G, H mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 777 metrów od inwestycji Dolne Migowo G, H znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Brętowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dolne Migowo G, H znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dolne Migowo G, H znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 124 m, Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi im. Armii Krajowej w Gdańsku w odległości 182 m, przedszkole w odległości 374 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dolne Migowo G, H jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Eurodent w odległości 571 m, Twoi Dentyści Polakowscy w odległości 670 m, Przychodnia Lekarska Nowy Chełm w odległości 751 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dolne Migowo G, H składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 485 m znajduje się Max & Xavier, w odległości 488 m znajduje się Kolbudy, w odległości 501 m znajduje się Max.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dolne Migowo G, H w odległości 126 m znajduje się boisko / kort, w odległości 139 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 139 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.10.2023
Data aktualizacji: 02.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023