Kręta 10

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAzysa Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 546 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zajezdnia Wrocław(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Kręta (1.8 km od centrum Wrocławia)
  Zajezdnia Wrocław
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 28 - 57 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Promenady Wrocławskie(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Zakładowa (2.5 km od centrum Wrocławia)
  Promenady Wrocławskie
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 29 - 174 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 35 ofert
  Vantage Development S.A.
 • Rychtalska 20(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Rychtalska 20 (2.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 500 brutto/m2
  Rychtalska 20
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 69 - 89 m2
  Liczba pokoi: 3
  DOM.developer

Opis Inwestycji

Kręta 10 to nowa inwestycja w samym sercu wrocławskiego Śródmieścia  – u zbiegu ulic Słowiańskiej i Krętej.  Projekt stanowią 32 mieszkania oraz lokale usługowe na parterze. Oferta obejmuje mieszkania 1, 2 oraz 3 pokojowe, o powierzchniach od 25 do 77m2 oraz funkcjonalnych rozkładach. Na najwyższym, siódmym piętrze na mieszkańców czekają przestronne tarasy z widokiem na panoramę Wrocławia.Lokalizacja inwestycji  w bliskim sąsiedztwie Rynku, Starego Miasta oraz Ostrowa Tumskiego to idealne miejsce dla osób lubiących być zawsze w centrum wydarzeń oraz ceniących wygodę posiadania wszystkiego pod ręką. Dzięki sąsiedztwu wrocławskich uczelni oraz licznych budynków biurowych, Kręta 10 to także doskonały adres pod inwestycję w wynajem krótko i długoterminowy.Mieszkania będą oddawane w standardzie deweloperskim.  Inwestycja realizowana jest przez spółkę Azysa Polska, jako trzecia realizacja na rynku wrocławskim.

Inwestycja Kręta 10 znajduje się na Nadodrzu, ul. Kręta 10 (1.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Azysa Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Kręta 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kręta 10 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Azysa Polska Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kręta 10

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kręta 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Kręta 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słowiańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kręta 10 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 25 w odległości 130 m, Publiczne Przedszkole Leonardo w odległości 200 m, Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kręta 10 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lek-Trans w odległości 110 m, Szpital MSW w odległości 240 m, Gabinet Ginekologiczny Tomasz Michalik w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kręta 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się Piekarnia Julka, w odległości 80 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kręta 10 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie