Kręta 10

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Azysa Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 609 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zajezdnia Wrocław(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Kręta (1.8 km od centrum Wrocławia)
  Zajezdnia Wrocław
  Pod wynajem
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 140
  Powierzchnia: 26 - 57 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Lokum Vena(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Poniatowskiego (1.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 400/m2
  Lokum Vena
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 58 - 82 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Lokum Deweloper
 • Promenady Wrocławskie(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Zakładowa (2.5 km od centrum Wrocławia)
  Promenady Wrocławskie
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 142
  Powierzchnia: 29 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Vantage Development S.A.

Opis Inwestycji

Kręta 10 to nowa inwestycja w samym sercu wrocławskiego Śródmieścia  – u zbiegu ulic Słowiańskiej i Krętej.  Projekt stanowią 32 mieszkania oraz lokale usługowe na parterze. Oferta obejmuje mieszkania 1, 2 oraz 3 pokojowe, o powierzchniach od 25 do 77m2 oraz funkcjonalnych rozkładach. Na najwyższym, siódmym piętrze na mieszkańców czekają przestronne tarasy z widokiem na panoramę Wrocławia.Lokalizacja inwestycji  w bliskim sąsiedztwie Rynku, Starego Miasta oraz Ostrowa Tumskiego to idealne miejsce dla osób lubiących być zawsze w centrum wydarzeń oraz ceniących wygodę posiadania wszystkiego pod ręką. Dzięki sąsiedztwu wrocławskich uczelni oraz licznych budynków biurowych, Kręta 10 to także doskonały adres pod inwestycję w wynajem krótko i długoterminowy.Mieszkania będą oddawane w standardzie deweloperskim.  Inwestycja realizowana jest przez spółkę Azysa Polska, jako trzecia realizacja na rynku wrocławskim.

Inwestycja Kręta 10 znajduje się na Nadodrzu, ul. Kręta 10 (1.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Azysa Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Kręta 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kręta 10 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Azysa Polska Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kręta 10

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

W odległości 50 metrów od inwestycji Kręta 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zajezdnia OŁBIN (2).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kręta 10 znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 8 w odległości 150m, Publiczne Przedszkole Leonardo w odległości 200m, Szkoła Podstawowa nr 93 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się SPZOZ MSWiA, w odległości 350 m znajduje się Apteka Lege Artis, w odległości 400 m znajduje się Magiczna. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 28, w odległości 200 m znajduje się Opieki św. Józefa, w odległości 450 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 25.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Fitness Błękitna Laguna, w odległości 250 m znajduje się Akademia Baguazhang. Klub sportowy, w odległości 300 m znajduje się Spartan. Wrocławskie Centrum Treningowe.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie