Kameralny Zaułek

4 zdjęcia

Kameralny Zaułek
Kameralny Zaułek
Kameralny Zaułek
Kameralny Zaułek

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Kameralny Zaułek dostępne są 2 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (2)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

TECHNOLOGIA BUDYNKU: - technologia murowana tradycyjna, - ściany nośne murowane z pustaków ceramicznych, - strop nad parterem i piętrem wylewany – żelbetowy, - schody wewnętrzne żelbetowe na piętro oraz na poddasze, - pokrycie dachu z blachy w kształcie dachówki płaskiej, - izolacja poddasza nakrokwiowa za pomocą wełny mineralnej 30cm, - w dachu wyłaz dachowy, - na dachu stałe dojścia do kominów, - odwodnienie dachu za pomocą rynien i rur spustowych PCV, - elewacja zewnętrzna z tynku silikonowego, lub silikatowo silikonowy, barwiony w masie, - tynki wewnętrzne gipsowe III kategorii, kładzione maszynowo, - szlichta cementowa na parterze oraz na piętrze, - brama garażowa z napędem. ELEMENTY WYPOSAŻENIA: - drzwi zewnętrzne wejściowe oraz drzwi do pomieszczenia technicznego, - stolarka okienna PCV z okleiną w kolorze od zewnątrz, okna 3-szybowe, skrzydłowe, - parapety zewnętrzne z blachy lakierowanej proszkowo w kolorze grafitowym, - okna w ścianie szczytowej. TEREN ZEWNĘTRZNY: - podjazd oraz dojście do domu utwardzone kostką brukową, zgodnie z projektem, - utwardzone miejsce na śmietnik zgodnie z projektem, - ogrodzenie między lokalami oraz zewnętrzne z paneli ogrodzeniowych segmentowych, - teren zielony wyrównany, uporządkowany.

Instalacje

ELEKTRYCZNA: - rozdzielnica elektryczna, - instalacja elektryczna bez osprzętu (zgodnie z projektem), - zasilanie 3-fazowe dla płyty grzewczej w aneksie kuchennym. WODNO-KANALIZACYJNA: - wyprowadzenie instalacji wodnej na zewnątrz do podlewania ogródka- 1szt, - punkty wod-kan, podejście pod pralkę zgodnie z projektem. CENTRALNEGO OGRZEWANIA: - ogrzewanie podłogowe na parterze oraz na piętrze, - na poddaszu podejścia pod grzejniki bez grzejników, - pompa ciepła powietrzna wraz z zasobnikiem na wodę 120l. ALARMOWA: - okablowanie instalacji alarmowej wewnątrz lokalu, bez osprzętu zgodnie z projektem; TV-SAT I LAN: - dwa gniazda LAN w salonie oraz po jednym gnieździe LAN w każdej sypialni na piętrze (bez osprzętu), - światłowód doprowadzony do budynku.

Wentylacja

- wentylacja grawitacyjna, - miejsce na kominek.

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 2 domy bliźniaki.

Powierzchnie domów:

139 m².

Powierzchnie działek:

od 455 do 491 m².

Ceny domów:

  • kształtują się na poziomie 1 100 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 904 zł/m².

Opis płatności:

w miarę postępu prac.

Warunki rezerwacji:

opłata rezerwacyjna 5 000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Mamy przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej – jedynie 2 lokale w inwestycji Kameralny Zaułek.

Marzysz o kameralnym miejscu dla siebie i swojej rodziny? Miejscu, w którym panuje cisza i spokój? Cenisz prywatność?

Dom w zabudowie bliźniaczej, w którym lokale połączone są wyłącznie garażami. Lokale o powierzchni użytkowej 139 m² z 5 pokojami, garażem i poddaszem możliwym do zagospodarowania.

Na parterze przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią z wyjściem na prywatny ogródek. Kuchnia wyposażona w wygodną spiżarnię. Na tym poziomie również sypialnia, którą można zaaranżować jako pokój dla dziecka, pokój gościnny czy gabinet oraz łazienkę. Garaż w bryle budynku. Na piętrze sypialnia główna z garderobą i własną łazienką. Poza tym 2 sypialnie oraz łazienka. Poddasze możliwe do aranżacji – bawialnia, gabinet, a może pracownia?

Do lokali przynależą prywatne ogródki – 277 i 312 m² na założenie ogrodu, miejsce zabaw dla dzieci czy na urządzenie grilla z przyjaciółmi. Dom wyposażony we wszystkie media, teren ogrodzony.

Jesteśmy otwarci na zmiany lokatorskie, możemy zainstalować panele fotowoltaiczne czy pompę ciepła.

Inwestycja Kameralny Zaułek znajduje się w Koczargach Nowych, ul. Górki 5a (4.2 km od Warszawy), jest realizowana przez Avalon Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kameralny Zaułek w sprzedaży 2 nowe domy o powierzchni 139 metrów kwadratowych, w cenie od 1 100 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni 139 m2 w cenie od 1 100 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców Avalon Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Kameralny Zaułek to inwestycja położona zaledwie 7 km od granic Warszawy w miejscowości Koczargi Nowe przy ulicy Górki. Dojazd do Warszawy zajmuje dosłownie chwilę – zmotoryzowani mieszkańcy dojadą do dowolnego punktu obwodnicą (trasa S8, wjazd na węźle Bemowo). Z kolei dwie linie autobusowe (714 i 729) zapewnią dojazd do przyszłej stacji metra Bemowo. W okolicy wszystko, co niezbędne do codziennego funkcjonowania – szkoła podstawowa 900 metrów od domu, sklep spożywczy na sąsiedniej działce, dyskonty 5 minut samochodem, a także klub fitness czy salon urody. Z drugiej strony Kampinoski Park Narodowy daje gwarancje ciszy, spokoju i bliskości przyrody.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kameralny Zaułek?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kameralny Zaułek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralny Zaułek znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Zespół Szkół w Górkach w odległości 250 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Górkach w odległości 250 m, Niepubliczne Gimnazjum w Górkach w odległości 250 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralny Zaułek w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.05.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Koczargach Nowych

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: