Kameralny Zaułek

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Górki, oferowane bezpośrednio przez

Avalon Development

warszawski zachodni, Koczargi Nowe, ul. Górki 5a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kameralny Zaułek

4 zdjęcia

Kameralny Zaułek
Kameralny Zaułek
Kameralny Zaułek
Kameralny Zaułek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

TECHNOLOGIA BUDYNKU: - technologia murowana tradycyjna, - ściany nośne murowane z pustaków ceramicznych, - strop nad parterem i piętrem wylewany – żelbetowy, - schody wewnętrzne żelbetowe na piętro oraz na poddasze, - pokrycie dachu z blachy w kształcie dachówki płaskiej, - izolacja poddasza nakrokwiowa za pomocą wełny mineralnej 30cm, - w dachu wyłaz dachowy, - na dachu stałe dojścia do kominów, - odwodnienie dachu za pomocą rynien i rur spustowych PCV, - elewacja zewnętrzna z tynku silikonowego, lub silikatowo silikonowy, barwiony w masie, - tynki wewnętrzne gipsowe III kategorii, kładzione maszynowo, - szlichta cementowa na parterze oraz na piętrze, - brama garażowa z napędem. ELEMENTY WYPOSAŻENIA: - drzwi zewnętrzne wejściowe oraz drzwi do pomieszczenia technicznego, - stolarka okienna PCV z okleiną w kolorze od zewnątrz, okna 3-szybowe, skrzydłowe, - parapety zewnętrzne z blachy lakierowanej proszkowo w kolorze grafitowym, - okna w ścianie szczytowej. TEREN ZEWNĘTRZNY: - podjazd oraz dojście do domu utwardzone kostką brukową, zgodnie z projektem, - utwardzone miejsce na śmietnik zgodnie z projektem, - ogrodzenie między lokalami oraz zewnętrzne z paneli ogrodzeniowych segmentowych, - teren zielony wyrównany, uporządkowany.

Instalacje

ELEKTRYCZNA: - rozdzielnica elektryczna, - instalacja elektryczna bez osprzętu (zgodnie z projektem), - zasilanie 3-fazowe dla płyty grzewczej w aneksie kuchennym. WODNO-KANALIZACYJNA: - wyprowadzenie instalacji wodnej na zewnątrz do podlewania ogródka- 1szt, - punkty wod-kan, podejście pod pralkę zgodnie z projektem. CENTRALNEGO OGRZEWANIA: - ogrzewanie podłogowe na parterze oraz na piętrze, - na poddaszu podejścia pod grzejniki bez grzejników, - pompa ciepła powietrzna wraz z zasobnikiem na wodę 120l. ALARMOWA: - okablowanie instalacji alarmowej wewnątrz lokalu, bez osprzętu zgodnie z projektem; TV-SAT I LAN: - dwa gniazda LAN w salonie oraz po jednym gnieździe LAN w każdej sypialni na piętrze (bez osprzętu), - światłowód doprowadzony do budynku.

Wentylacja

- wentylacja grawitacyjna, - miejsce na kominek.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej – jedynie 2 lokale w inwestycji Kameralny Zaułek.

Marzysz o kameralnym miejscu dla siebie i swojej rodziny? Miejscu, w którym panuje cisza i spokój? Cenisz prywatność?

Dom w zabudowie bliźniaczej, w którym lokale połączone są wyłącznie garażami. Lokale o powierzchni użytkowej 194,16 m² z 5 pokojami, dodatkowo z garażem.

Na parterze przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią z wyjściem na prywatny ogródek. Kuchnia wyposażona w wygodną spiżarnię. Na tym poziomie również sypialnia, którą można zaaranżować jako pokój dla dziecka, pokój gościnny czy gabinet oraz łazienkę. Garaż w bryle budynku.

Na piętrze sypialnia główna z garderobą i własną łazienką. Poza tym 2 sypialnie oraz łazienka.

Poddasze do aranżacji – bawialnia, gabinet, a może pracownia?

Do lokali przynależą prywatne ogródki – 277 i 312 m² na założenie ogrodu, miejsce zabaw dla dzieci czy na urządzenie grilla z przyjaciółmi. Dom wyposażony we wszystkie media, teren ogrodzony.

Jesteśmy otwarci na zmiany lokatorskie, możemy zainstalować panele fotowoltaiczne czy pompę ciepła.

Planowane zakończenie budowy II kwartał 2023 r.

Inwestycja Kameralny Zaułek znajduje się w Koczargach Nowych, ul. Górki 5a (4.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Avalon Development.

Inwestycja Kameralny Zaułek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kameralny Zaułek nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Avalon Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Kameralny Zaułek to inwestycja położona zaledwie 7 km od granic Warszawy w miejscowości Koczargi Nowe przy ulicy Górki. Dojazd do Warszawy zajmuje dosłownie chwilę – zmotoryzowani mieszkańcy dojadą do dowolnego punktu obwodnicą (trasa S8, wjazd na węźle Bemowo). Z kolei dwie linie autobusowe (714 i 729) zapewnią dojazd do przyszłej stacji metra Bemowo.

W okolicy wszystko, co niezbędne do codziennego funkcjonowania – szkoła podstawowa 900 metrów od domu, sklep spożywczy na sąsiedniej działce, dyskonty 5 minut samochodem, a także klub fitness czy salon urody. Z drugiej strony Kampinoski Park Narodowy daje gwarancje ciszy, spokoju i bliskości przyrody.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kameralny Zaułek?

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kameralny Zaułek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 557 metrów od inwestycji Kameralny Zaułek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karabeli 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kameralny Zaułek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralny Zaułek znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych w odległości 515 m, szkoła w odległości 571 m, szkoła w odległości 587 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kameralny Zaułek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 895 m znajduje się Sklep spożywczy ,,Zagłoba''.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralny Zaułek w odległości 339 m znajduje się boisko / kort, w odległości 569 m znajduje się boisko / kort, w odległości 964 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.05.2022
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: