Atrium Grunwald

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Bosa, oferowane bezpośrednio przez

Atrium Grunwald

Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Bosa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Atrium Grunwald

2 zdjęcia

Atrium Grunwald

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Atrium to zespół 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Bosej w Poznaniu.

Przyszłym mieszkańcom proponujemy 107 mieszkań o powierzchni od 32 do 112 metrów kwadratowych. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3-, i 4 – pokojowe. Dostępne są również dwupoziomowe apartamenty. Lokale na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 20 do 50 metrów kwadratowych. Do większości pozostałych mieszkań przynależeć będą balkony bądź przestronne tarasy.

Osiedle będzie utrzymane w konwencji zamkniętej, gwarantującej bezpieczeństwo jego lokatorów. Co ważne, powstanie podziemna hala garażowa ze 107 miejscami postojowymi. Zadbamy również o małą architekturę. Zostanie przygotowany przyjazny mieszkańcom zielony dziedziniec z ławkami, chodnikiem i oświetleniem. Osiedle Atrium zostanie zrealizowane zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie mieszkaniowym i przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych. Istnieje także możliwość dowolnej aranżacji wnętrz, jak również łączenia mieszkań.

Większość z naszych mieszkań będzie kwalifikować się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych.

Terminy oddania poszczególnych budynków:

Ea ED – 30-03-2016 r

Da, Db, C – 30-09-2016

A , B – 30-03-2017 r

Inwestycja Atrium Grunwald znajduje się na Górczynie, ul. Bosa (3.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Atrium Grunwald.

Inwestycja Atrium Grunwald została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Atrium Grunwald nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Atrium Grunwald przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Atrium Grunwald?

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Grunwald mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 580 metrów od inwestycji Atrium Grunwald znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Górczyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Atrium Grunwald znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Grunwald znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 8 w odległości 50 m, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera (kl. I-III) w odległości 50 m, szkoła w odległości 60 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atrium Grunwald jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZzZS Jan Medic - gabinety medyczne w odległości 500 m, CaliVita w odległości 510 m, Gabinet Stomatologiczny Młodyszewski w odległości 760 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Grunwald składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Krecik, w odległości 160 m znajduje się Fatima - piekarnia gruzińska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Grunwald w odległości 120 m znajduje się boisko / kort, w odległości 320 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 320 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 05.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: