Atrium Grunwald logo

Atrium Grunwald

Poznań, ul. Daleka 14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która z powodzeniem działa w szeroko rozumianej branży mieszkaniowej. Naszą wartość i opinie niezmiennie budujemy w oparciu o satysfakcję Klientów i partnerów biznesowych. Funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala nam przyjąć rozsądną i nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami i oczekiwaniami rynku.

Realizowaliśmy inwestycje na terenie Poznania (m.in. inwestycja Willa Leśna na ulicy Świętowidzkiej, zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Czystej) oraz wielkopolskich gmin (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły).

Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm, jak również współpraca z uznanymi firmami rynku budowlanego pozwala nam szybko i sprawnie przeprowadzić proces realizacji inwestycji.

Naszym klientom udzielamy pełnego wsparcia w zakresie określenia najkorzystniejszej i transparentnej formy płatności. Udzielamy również kompleksowej pomocy w pozyskaniu kredytu hipotecznego czy wykorzystaniu dopłat w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Atrium Grunwald logo
Atrium Grunwald
Poznań, ul. Daleka 14
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: