Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Źródlana 31 Residence

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Źródlana, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Piotrków Trybunalski, ul. Źródlana 31

Ceny od: 7 114 zł/m2
Źródlana 31 ResidenceŹródlana 31 Residence

12 zdjęć

Źródlana 31 Residence
Źródlana 31 Residence
Źródlana 31 Residence
Źródlana 31 Residence
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

35 - 91/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

8

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Piotrków Trybunalski - 1747 m

Przystanek Autobusowy - 236 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek edukacyjnych, 10 kawiarni i restauracji, 8 sklepów, 18 obiektów sportowych, 10 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 141 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wykończenie BASIC +999 zł/m2 Wykończenie OPTIMUM +1 249 zł/m2 Wykończenie PREMIUM +1 499 zł/m2 W ceny mieszkań nie jest wliczone wykończenie balkonu (+ 600 zł/m2).

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (42): wielkość 2,15-6,14 m2cena: 3 500 zł/m2zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (15 miejsc) : zewnętrzne, cena 25 000 zł, zakup jest obowiązkowy
 • miejsca postojowe podziemne (141 miejsc) : cena 39 000 zł, 55 000 zł - miejsce rodzinne, zakup jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 75 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 91 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 266 398 do 648 980 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 114 do 7 723 zł

Opis płatności:

20/40/20/20

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Źródło pozytywnej energii!

Idealna przestrzeń do życia

Przestronne i komfortowe mieszkania, atrakcyjna architektura, najwyższa jakość, przyjazne rozwiązania, a to wszystko w doskonałej lokalizacji. To właśnie Źródlana 31 Residence – wymarzona przestrzeń do życia w Piotrkowie Trybunalskim. Kameralne osiedle zostało zaplanowane z myślą o rodzinach z dziećmi i osobach aktywnych, które chcą w pełni korzystać z możliwości, jakie daje dynamicznie rozwijające się miasto w centrum Polski.

Mieszkania na miarę Twoich potrzeb

Inwestycja obejmie dwa budynki o zróżnicowanej liczbie kondygnacji - od czterech do siedmiu. W pierwszym z nich zaprojektowano 54 mieszkania, natomiast w drugim powstanie 87 lokali. Dominują układy trzypokojowe, jednak w ofercie znajdują się także dwu- i czteropokojowe lokale. Zróżnicowane metraże od 34 do 105 m2, pozwolą przyszłym nabywcom znaleźć przestrzeń dopasowaną do indywidualnych potrzeb. W podziemnym garażu znajdzie się 141 miejsc parkingowych.

Słonecznie, komfortowo, bezpiecznie

Duże okna, zróżnicowana wysokość budynków, korzystne usytuowanie względem stron świata – to gwarancja doskonałego nasłonecznienia wnętrza i widoku na okolicę. Większość mieszkań posiadać będzie duże balkony, a te położone na najwyższych kondygnacjach – imponujące tarasy. Z kolei nabywcy lokali położonych na parterze będą mogli korzystać z przydomowych ogródków. Ciche windy, szerokie korytarze oraz miejsca rekreacji na terenie inwestycji – to wszystko sprawi, że codzienne życie w Źródlanej 31 Residence stanie się komfortowe.

Przyjazna architektura w dobrym stylu

Architektura osiedla utrzymana zostanie w stylistyce modernistycznej, dopasowanej do okolicznej zabudowy, a jednocześnie wyróżniającej się na jej tle. W bryłach budynków dominować będzie biel z akcentami w odcieniach ciemnej szarości oraz imitującymi drewno. Projektanci sporo uwagi poświęcili zagospodarowaniu przestrzeni wokół budynków. Zaplanowano miejsca idealnie nadające się do spotkań – wolnostojące leżaki, ławki, siedziska, stoliki, strefy dla uprawiających fitness czy jogę, a wszystko to pośród bujnej zielni.

Atrakcje na wyciągnięcie ręki

Inwestycja wyróżnia się niezwykle dogodną lokalizacją. W najbliższym sąsiedztwie dominuje nowa zabudowa wielo- i jednorodzinna. Okolica jest cicha, spokojna i bezpieczna, a jednocześnie wygodna do życia. Przyszli mieszkańcy Źródlanej 31 Residence w zasięgu ręki będą mieć do dyspozycji pełną infrastrukturę miejską. Nieopodal znajduje się okazałe centrum handlowo-rozrywkowe – Galeria Focus Mall oraz sklepy wielkopowierzchniowe z artykułami spożywczymi i sprzętem AGD. W pobliżu są też szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, punkty usługowe i restauracje, a także przystanki komunikacji miejskiej.

Inwestycja Źródlana 31 Residence znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Źródlana 31 (1.3 km od centrum Piotrkowa Trybunalskiego), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Źródlana 31 Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 141 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Źródlana 31 Residence w sprzedaży jest 75 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 91 metrów kwadratowych , w cenie od 7 114 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (15 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (141 miejsc)

W inwestycji znajdują się 42 komórki lokatorskie wielkość 2,15-6,14 m2cena: 3 500 zł/m2zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Piotrków Trybunalski zajmuje wyjątkowe miejsce na transportowej mapie Polski. To właśnie tutaj znajduje się jeden z największych węzłów komunikacyjnych w kraju – skrzyżowanie autostrady A1 prowadzącej z Gdańska, aż do granicy czeskiej z trasą ekspresową S8, która zapewnia ekspresową podróż do Warszawy. Dodatkowo przez miasto przebiegają inne ważne szlaki. Droga krajowa nr 74 w kierunku Radomia lub Wielunia oraz DK12 - Łodzi. Mieszkańcom osiedla Źródlana 31 Residence doskonały dojazd do autostrady A1 zapewni dwupasmowa aleja im. gen. Władysława Sikorskiego.

Piotrków Trybunalski to miasto położone w centralnej Polsce, jednocześnie będące stolicą powiatu piotrkowskiego. Piotrków Trybunalski to drugie pod względem wielkości miasto w województwie łódzkim, a także ważny ośrodek przemysłu, usług, edukacji i kultury w tym regionie. W najbliższej okolicy nie można narzekać na brak atrakcji. Do jednych z ciekawszych miejsc należy Zamek Królewski, który jest chętnie odwiedzany zarówno przez mieszkańców, jak i licznych turystów. Na terenie miasta znajdują się także Biblioteki Publiczne, muzea (w tym Muzeum Piwowarstwa), kino oraz galeria.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Źródlana 31 Residence?

Przez miasto przebiegają cztery drogi krajowe i dwie drogi wojewódzkie. Droga krajowa nr 8 przebiega przez Wrocław, Warszawę, Białystok oraz Budzisko, natomiast droga krajowa nr 12 przez Łęknice, Leszno, Kalisz, Radom, Lublin i Chełm. Droga krajowa nr 74 łączy takie miasta, jak Wieluń i Zamość, droga krajowa nr 91 - Częstochowę i Głuchów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Źródlana 31 Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 236 metrów od inwestycji Źródlana 31 Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Al. 800-lecia - Twardosławicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Źródlana 31 Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Źródlana 31 Residence znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w odległości 487 m, Przedszkole Samorządowe nr 20 w odległości 534 m, Miejski Żłobek Dzienny w odległości 660 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Źródlana 31 Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 358 m znajduje się POLOmarket, w odległości 498 m znajduje się Sklep całodobowy, w odległości 594 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Źródlana 31 Residence w odległości 497 m znajduje się boisko / kort, w odległości 520 m znajduje się boisko / kort, w odległości 590 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.11.2021
Data aktualizacji: 27.06.2024
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Kostromska 49E, 97-300 Piotrków Trybunalski

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023