Dmowskiego 19

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dmowskiego, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Dmowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 579 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dmowskiego 19

7 zdjęć

Dmowskiego 19
Dmowskiego 19
Dmowskiego 19
Dmowskiego 19

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 173 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (162 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dmowskiego 19 to dwa nowoczesne budynki mieszkalne, zlokalizowane przy ulicy Romana Dmowskiego, na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja w centrum Wrocławia to propozycja dla osób aktywnych, które chętnie korzystają z uroków tętniącego życiem miasta. Oba budynki będą składały się z siedmiu kondygnacji nadziemnych, w których znajdą się 173 mieszkania. W garażach, na poziomie „- 1” oraz parterze, powstaną 173 miejsca dla samochodów.

Wybór mieszkań zaczyna się od powierzchni 36,28 mkw. do 86,50 mkw. Zlokalizowane na parterze będą posiadać własne ogródki, które każdy lokator będzie mógł zaaranżować według indywidualnych potrzeb. Pozostałe lokale zostaną wyposażone w przestronne tarasy i balkony. Do wykończenia powierzchni balkonów użyte zostaną najwyższej jakości materiały. Szklane balustrady odsłonią wykończenia z wysokiej jakości drewna, a subtelne elementy aluminium oraz stali nadadzą architekturze nowoczesnego charakteru. Dbając o wygodę mieszkańców, w budynkach przewidziano także komórki lokatorskie. Na dziedzińcu jednego z budynków znajdzie się plac zabaw dla rodzin i ich dzieci. Bezpieczeństwo oraz komfort zapewni całodobowy monitoring oraz ogrodzenie wokół budynku. Obiekt zostanie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

W cenę mieszkania nie są wliczone balkony oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Dmowskiego 19 znajduje się na Nadodrzu, ul. Dmowskiego (1.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Dmowskiego 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 173 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dmowskiego 19 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (162 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Okolica oferuje liczne ośrodki edukacyjne dla dzieci i młodzieży - od szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, po liczne uczelnie wyższe. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z licznych połączeń tramwajowych i autobusowych. Nieopodal znajdują się też stacje kolejowe Wrocław Mikołajów oraz Wrocław Popowice.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dmowskiego 19?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dmowskiego 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 830 metrów od inwestycji Dmowskiego 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dmowskiego 19 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dmowskiego 19 znajduje się 91 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lokomotywa - Niepubliczny Punkt Przedszkolny Nr 2 we Wrocławiu w odległości 226 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w odległości 345 m, Przedszkole Nr 97 Z Oddziałami Integracyjnymi Nadodrzańskie Skrzaty w odległości 385 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dmowskiego 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Platinum w odległości 302 m, Endo-Med w odległości 531 m, Old Town Clinic w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dmowskiego 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 89 m znajduje się Biedronka, w odległości 113 m znajduje się O!Shop, w odległości 132 m znajduje się blumis.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dmowskiego 19 w odległości 101 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka, w odległości 398 m znajduje się boisko / kort, w odległości 420 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2014
Data aktualizacji: 16.02.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: