Wielka Odrzańska

Oferta archiwalna

Szczecin, Śródmieście, Stare Miasto, ul. Wielka Odrzańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 130 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wielka Odrzańska

9 zdjęć

Wielka Odrzańska
Wielka Odrzańska
Wielka Odrzańska
Wielka Odrzańska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 49 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 360 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Wielka Odrzańska logo

Wielka Odrzańska Invest to doskonałe miejsce na inwestycję w apartament dla ludzi ceniących luksus, piękne widoki i prestiżową lokalizację.

Oferujemy Państwu Apartamenty z widokiem na Odrę od pow. 26 m2 do 65m2, z przeszkleniem od sufitu do podłogi. Apartamenty mogą być inwestycją pod wynajem. Projekt daje możliwość zarządzania apartamentami w systemie hotelowym typu „condo”.

Istnieje również możliwość zmiany powierzchni apartamentów (np. poprzez ich łączenie), a także można wykonać zmiany w obrębie swojego lokalu na etapie realizacji inwestycji. Posiadamy profesjonalną kadrę zajmującą się projektowaniem wnętrz.

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja pozwala na łatwą i szybką komunikację z każdą częścią miasta, a atrakcyjna okolica pozwala na spacery szczecińskimi bulwarami, w urokliwej okolicy, gdzie znajdują się najważniejsze szczecińskie zabytki i miejsca kultury.

Budynek zaplanowano tak, by Mieszkańcy apartamentów mogli swobodnie korzystać z takich usług, jak np.: zabiegi piękności, SPA, fitness, kawiarnia, bar czy nawet basen. Pierwsze piętro idealnie nadaje się dla usług medycznych. Inspirujące apartamenty z duszą i klimatem - Wielka Odrzańska Invest czeka na Inwestorów ceniących sobie to, co najlepsze.

Własny lokal w Kamienicy Wielka Odrzańska Invest to:

doskonałe sąsiedztwo - prestiżowy adres w samym sercu miasta, z widokiem na Bulwary Szczecińskie

wielofunkcyjna przestrzeń i nieograniczone możliwości aranżacyjne pomieszczeń - w tym możliwość łączenia kondygnacji oraz zagospodarowania patio lub tarasu

klimat wybranych wnętrz nawiązujący do dawnej historii Szczecina - w tym zabytkowe piwnice z przeznaczeniem na działalność gospodarczą

szerokie możliwości rozwoju Państwa biznesu: lokale mogą być wykorzystane do świadczenia różnego rodzaju usług, m.in. gastronomicznych, rozrywkowych, medycznych, spa, fitness czy jako eleganckie lokale biurowe. Każdy lokal usługowy i apartamentowy objęty stawką VAT 23%.

możliwość zamieszkania w luksusowych apartamentach lub wynajmowania ich z dużym zyskiem

bezpieczna lokata kapitału.

Inwestycja Wielka Odrzańska znajduje się na Starym Mieście, ul. Wielka Odrzańska (0.8 km od centrum Szczecina), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja Wielka Odrzańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wielka Odrzańska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wielka Odrzańska?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielka Odrzańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Wielka Odrzańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wielka Odrzańska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wielka Odrzańska znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusi w Szczecinie w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne Promyk w odległości 200 m, Niepubliczna Poradnia Konsultacyjno-Szkoleniowa Terapii Mowy i Alternatywnej Komunikacji Językowej PIKTOGRAMY w odległości 250 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wielka Odrzańska w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.08.2019
Data aktualizacji: 21.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: