Słoneczne Osiedle

11 zdjęć

Słoneczne Osiedle
Słoneczne Osiedle
Słoneczne Osiedle
Słoneczne Osiedle

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Osiedle dostępnych jest 85 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wykończenie pod klucz w cenie 1500zł / m2 netto + 8% VAT. Bez mebli.

Ogrzewanie

Wspólna kotłownia gazowa, w mieszkaniu podłogowe + w łazienkach grzejnik na ręczniki

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (15): Komórki lokatorskie: - 4,5 m2 w cenie 35 000 zł - 6,7 m2 w cenie 40 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (93 miejsca) w cenie 30 000 zł : zewnętrzne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 85 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 55 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

20% opłaty rezerwacyjnej, w terminie 3 dni od daty podpisania umowy rezerwacyjnej. pozostała część w dniu zawarcia notarialnej umowy przyrzeczonej sprzedaży lokalu nie później niż do 31 sierpnia 2023 r..

Warunki rezerwacji:

20% ceny sprzedaży, terminie 3 dni od dnia zawarcia umowy rezerwacyjnej, przy czym połowa stanowić będzie zadatek, a pozostała część, tj. 10% ceny sprzedaży - zaliczkę.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości od 12 zł/m².

Opis inwestycji

Osiedle Słoneczne obejmuje trzy budynki mieszkalne. W każdym z nich zaprojektowano 31 apartamentów o metrażach od 27,5 m2 do 55 m2. Dostępne są mieszkania 1 - 4 pokojowe w przemyślanym układzie stwarzającym duży potencjał do aranżacji. Nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami oraz pomieszczenia o wysokości 2,85m powodują, że mieszkania są jasne i przestronne. Istnieje możliwość opcjonalnego wyposażenia apartamentu w klimatyzację. W chłodniejsze dni ciepło w apartamentach zapewni wydajny systemowi ogrzewania podłogowego.

Na półpiętrach znajdują się komórki lokatorskie, a komunikację zapewnia nowoczesna cichobieżna winda. W budynku na parterze wybudowano też jeden lokal usługowo-biurowy. Dla wygody mieszkańców przewidziano naziemne miejsca postojowe przy budynku oraz stacje ładowania pojazdów.

Pomiędzy budynkami znajduje się duża rowerowania, zamykana na kluczyk oraz monitorowana, wyposażona w panel z narzędziami do naprawy rowerów. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni ogrodzenie z bramą wjazdową, wideo domofon, monitoring na terenie osiedla oraz klatkach schodowych.

Niezależnie od pogody, mieszkańców zadowoli bliska lokalizacja Centrum Sportowo-Rekreacyjnego, w którym znajduje się Aqua Park z basenami oraz saunami i jacuzzi. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek dostępne są korty tenisowe, kręgielnia, siłownia, boisko do siatkówki plażowej. oraz piłki nożnej lub koszykówki.

Istnieje możliwość wykończenia apartamentu pod klucz we współpracy z doświadczonym wykonawcą. Przykładową realizację takiego projektu prezentujemy w galerii.

Inwestycja Słoneczne Osiedle znajduje się w Ustroniu Morskim, ul. Polna null (5.7 km od Kołobrzegu), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Osiedle w sprzedaży jest 85 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 55 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (93 miejsca) w cenie 30 000 zł

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie: - 4,5 m2 w cenie 35 000 zł - 6,7 m2 w cenie 40 000 zł.

Lokalizacja inwestycji

Słoneczne Osiedle to nowoczesne apartamenty w cichej lokalizacji, zaledwie 5min od morza! Kameralna lokalizacja w Ustroniu Morskim sprawia, że Słoneczne Osiedle jest zlokalizowane w spokojnym otoczeniu, cichym i mniej zaludnionym niż większe miasta nadmorskie. Otoczenie zieleni i bliskość morza zapewnią idealne miejsce do odpoczynku. Osiedle znajduję się na Obszarze Chronionego Krajobrazu „Koszaliński Pas Nadmorski”. Jednocześnie rewelacyjna infrastruktura Ustronia Morskiego tworzy wspaniałe warunki do rekreacji i wypoczynku.

Miejscowość letniskowa nad Morzem Bałtyckim, w woj. zachodniopomorskim, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie. Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem. Miejscowość jest siedzibą gminy Ustronie Morskie.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Osiedle w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.08.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Ustroniu Morskim

Oferty w Ustroniu Morskim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: