Andersena 52

Oferta archiwalna

Szczecin, Zachód, Osów, ul. Andersena 52

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Andersena 52

21 zdjęć

Andersena 52
Andersena 52
Andersena 52
Andersena 52

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

podłogowe w całym lokalu (gazowe)

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest na pograniczu najbardziej prestiżowych osiedli Warszewa i Osowa. Domy znajdują się 3 min od Puszczy Wkrzańskiej oraz 7 min od centrum miasta.

Obiekt składa się z 4 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 106,25 m² lub 106,58m² w drugim wariancie aranżacji parteru. Każdy z domów ma prywatny podjazd, garaż i taras z ogródkiem.

Lokale zostały tak przemyślane, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność. Na parterze znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią z którego prowadzi wyjście na ogródek, toaleta oraz garaż.

Na piętrze do Państwa dyspozycji są 3 sypialnie, garderoba oraz łazienka. W budynku została przewidziana możliwość adaptacji poddasza, dzięki której zyskują Państwo dodatkową powierzchnię. Dla Państwa komfortu cała powierzchnia użytkowa domów ma ogrzewanie podłogowe z gazowym źródłem ciepła. W standardzie domy posiadają również przestronne okna o wysokości 230 cm na parterze oraz 210 cm na piętrze. Dla Państwa komfortu zainstalowane są również rolety zewnętrzne.

W najbliższej okolicy jest pełna infrastruktura taka jak: sklepy spożywcze, żłobek, przedszkole, szkoła, plac zabaw, centrum fitness, restauracje, stomatolog.

Atuty

-Atrakcyjna lokalizacja

-Dwa poziomy

-Przestronne okna

-Taras z ogródkiem

-Ogrzewanie podłogowe

-Możliwość adaptacji poddasza

-Garaż w bryle budynku i podjazd

-Rolety zewnętrzne

-Dwa warianty aranżacji parteru

Inwestycja Andersena 52 znajduje się na Osowie, ul. Andersena 52 (5.5 km od centrum Szczecina), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja Andersena 52 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Andersena 52 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

– Szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek: 3 min – Sklepy spożywcze : 4 min – Boisko piłkarskie, boisko do kosza, plac zabaw: 3min – Squash, fitness: 3 min – Basen dla dzieci: 4 min – Apteka, kwiaciarnia, stomatolog: 4 min

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Andersena 52?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Andersena 52 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Andersena 52 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Królowej Śniegu nż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Andersena 52 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena 52 znajduje się 1 placówka edukacyjna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena 52 w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.06.2022
Data aktualizacji: 01.12.2022

Oferty na Osowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: