Apartamenty Matejki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Jana Matejki, oferowane bezpośrednio przez AS HOUSE Sp. z o.o.

Legionowo, ul. Jana Matejki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Matejki

3 zdjęcia

Apartamenty Matejki
Apartamenty Matejki
Apartamenty Matejki

Opis Inwestycji

Tradycyjna technologia murowana, wysokiej jakości materiały elewacyjne (tynk, drewno, kamień), energooszczędne ocieplenie, tworzą dom, w którym będziesz mógł poczuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Niebagatelnie znaczenie ma również otoczenie. Teren wokół budynków został zagospodarowany na podjazdy, ogródki oraz ciągi piesze. Całość, otoczona zielenią i drzewami jest ogrodzona i wyposażona w bramę wjazdową sterowaną pilotem. Budynki posiadają 2 kondygnacje i składają się z 5 lokali. Dla użytkowników każdego lokalu przeznaczone zostało 1 miejsce parkingowe, a lokal L1 dodatkowo posiada garaż 1-stanowiskowy. Lokale wyposażone są w media takie jak energia elektryczna, gaz, woda i kanalizacja oraz we wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne i przyłącza. W budynku znajdują się przestronne okna i drzwi oraz wyposażenie takie jak grzejniki, piec gazowy, domofon, gniazda elektryczne czy wyjścia oświetleniowe w sufitach. Przyjemność urządzenia wnętrz zgodnie ze swoim gustem i potrzebami oddajemy Tobie.

Inwestycja Apartamenty Matejki znajduje się w Legionowie, ul. Jana Matejki (4.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez AS HOUSE Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Matejki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Matejki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AS HOUSE Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Dla lokalu L1.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Komunikacja

Miasto znajduje się w odległości zaledwie 23 kilometrów od centrum Warszawy. Legionowo posiada dwie stacje kolejowe na których zatrzymują się pociągi prowadzące do Gdynii, Krakowa, Olsztyna, a nawet Sierpca czy Zakopanego. Sprawne połączenie ze stolicą zapewnia droga krajowa nr 61. Komunikacje z Warszawą zapewniają także autobusy ZTM - do miasta dojeżdża kilka stałych linii autobusowych. Ponadto, w mieście funkcjonują także prywatni przewoźnicy autobusowi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Matejki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Matejki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty Matejki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Parkowa 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Matejki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Matejki znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Drugi dom" w odległości 160 m, NIEPUBLICZNA BURSA SPORTOWA LTS LEGIONOVIA w odległości 170 m, Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Sówki" w odległości 250 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Matejki w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 14.01.2020
Data aktualizacji: 19.05.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: