Apartamenty Matejki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez AS HOUSE Sp. z o.o.

legionowski, Legionowo, ul. Jana Matejki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Matejki

3 zdjęcia

Apartamenty Matejki
Apartamenty Matejki
Apartamenty Matejki

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Kolejowa

  Open Development s.c.

 • Dom na Poziomkowej
  od: 5 271 zł/m2

  Rebel Dom Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Tradycyjna technologia murowana, wysokiej jakości materiały elewacyjne (tynk, drewno, kamień), energooszczędne ocieplenie, tworzą dom, w którym będziesz mógł poczuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Niebagatelnie znaczenie ma również otoczenie. Teren wokół budynków został zagospodarowany na podjazdy, ogródki oraz ciągi piesze. Całość, otoczona zielenią i drzewami jest ogrodzona i wyposażona w bramę wjazdową sterowaną pilotem. Budynki posiadają 2 kondygnacje i składają się z 5 lokali. Dla użytkowników każdego lokalu przeznaczone zostało 1 miejsce parkingowe, a lokal L1 dodatkowo posiada garaż 1-stanowiskowy. Lokale wyposażone są w media takie jak energia elektryczna, gaz, woda i kanalizacja oraz we wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne i przyłącza. W budynku znajdują się przestronne okna i drzwi oraz wyposażenie takie jak grzejniki, piec gazowy, domofon, gniazda elektryczne czy wyjścia oświetleniowe w sufitach. Przyjemność urządzenia wnętrz zgodnie ze swoim gustem i potrzebami oddajemy Tobie.

Inwestycja Apartamenty Matejki znajduje się w Legionowie, ul. Jana Matejki (4.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera AS HOUSE Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Matejki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 2 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Matejki pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 79 do 151 metrów kwadratowych w cenie od 550 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AS HOUSE Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Dla lokalu L1.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Komunikacja

Miasto znajduje się w odległości zaledwie 23 kilometrów od centrum Warszawy. Legionowo posiada dwie stacje kolejowe na których zatrzymują się pociągi prowadzące do Gdynii, Krakowa, Olsztyna, a nawet Sierpca czy Zakopanego. Sprawne połączenie ze stolicą zapewnia droga krajowa nr 61. Komunikacje z Warszawą zapewniają także autobusy ZTM - do miasta dojeżdża kilka stałych linii autobusowych. Ponadto, w mieście funkcjonują także prywatni przewoźnicy autobusowi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Matejki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty Matejki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Parkowa 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Matejki znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Drugi dom" w odległości 160 m, NIEPUBLICZNA BURSA SPORTOWA LTS LEGIONOVIA w odległości 170 m, Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Sówki" w odległości 250 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Matejki w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 14.01.2020
Data aktualizacji: 19.05.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: