Osiedle Przy Ratuszu etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Tybla, oferowane bezpośrednio przez Arkada Development

Radom, Ul. Tybla

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 99 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Przy Ratuszu etap III

3 zdjęcia

Osiedle Przy Ratuszu etap III
Osiedle Przy Ratuszu etap III
Osiedle Przy Ratuszu etap III

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Budynek etapu trzeciego stanowi dalszą i jak również ostatnią kontynuację zabudowy architektonicznej osiedla “Przy Ratuszu”. Budynek ten będzie posiadać trzy klatki schodowe, dzielące budynek na trzy segmenty. Segment pierwszy od strony ul. Tybla będzie posiadał 4 kondygnacje nadziemne, a pozostałe dwa segmenty 5 kondygnacji nadziemnych. Pod budynkiem będzie znajdowała się jeszcze jedna kondygnacja, którą będzie garaż podziemny z miejscami postojowymi.

W budynku zaprojektowano wyłącznie mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 38 do 72 m2, które na Państwa życzenie możemy połączyć tworząc ciekawe aranżacje dużych “apartamentów”.Usytuowanie budynku przylegającego jednym segmentem do cichej ul.Tybla oraz niewielkie powierzchnie mieszkalne sprawiają, że budynek III-go etapu to znakomita lokalizacja dla rodzin poszukujących niedużych i przystępnych na dzisiejszym rynku mieszkań.

Lokalizacja inwestycji jest bardzo dogodna, gdyż z jednej strony zapewnia ciszę i spokój, z drugiej zaś pozwala w ciągu 10 min. dotrzeć do centrum miasta oraz nowej Galerii Słonecznej.

Inwestycja Osiedle Przy Ratuszu etap III znajduje się w Radomiu (0.2 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez Arkada Development.

Inwestycja Osiedle Przy Ratuszu etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Ratuszu etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Arkada Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przy Ratuszu etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przy Ratuszu etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Przy Ratuszu etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reja / Wolność.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przy Ratuszu etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Ratuszu etap III znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Radomiu w odległości 40 m, Szkoła Podstawowa Partner International Primary School z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Montessori w Radomiu w odległości 200 m, Szkoła Partnerstwa Międzynarodowego Gimnazjum Językowe z oddziałami dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przy Ratuszu etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w odległości 270 m, Centrum Bernardyńska w odległości 370 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEL-MED" w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Ratuszu etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 170 m znajduje się Piekarnia "Chełmińska".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Ratuszu etap III w odległości 360 m znajduje się Pop Gym, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: