Stary Gościniec

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchitecture Vento

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Arkadia Grębałowska(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Wzgórza Krzesławickie, ul. Grębałowska 68 (10.2 km od centrum Krakowa)
  Arkadia Grębałowska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 99 m2
  Liczba pokoi: 4
  Arkadia Grębałowska

Opis Inwestycji

Stary Gościniec to klimatyczne osiedle składające się z 11 budynków mieszkalnych, jednorodzinnych, dwulokalowych w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. Miejsce to łączy w sobie zalety mieszkania w mieście z urokiem podmiejskiej przestrzeni. Stanowi bardzo atrakcyjną ofertę dla rodzin wielopokoleniowych. To doskonały pomysł także dla osób, którzy chcą mieszkać w swoim bliskim sąsiedztwie, przy zachowaniu prywatności.Niezwykle elegancka bryła budynku nadaje klimatyczny wyraz naszej inwestycji. Budynki posiadają dwie kondygnacje nadziemne: parter oraz piętro. Wejścia główne do lokali mieszkalnych zlokalizowane są w elewacjach bocznych, w podcięciach kondygnacji parteru, pełniących funkcje zadaszenia. Parter składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, WC i wiatrołapu. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie, przestronną łazienkę i korytarz.

Inwestycja Stary Gościniec znajduje się na Wzgórzach Krzesławickich, ul. Stary Gościniec 1K (9.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Architecture Vento.

Inwestycja Stary Gościniec została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Stary Gościniec pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 100 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Architecture Vento przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 22 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stary Gościniec

Dzielnica XVII (Wzgórza Krzesławickie) ze względu na rzeźbę terenu góruje nad pozostałą częścią Krakowa. Władze miasta wyodrębniły Dzielnicę XVII w 1991 roku. W ramach poprzedniego podziału administracyjnego Krakowa okolice Wzgórz Krzesławickich wchodziły w skład rozległej dzielnicy Nowa Huta. Opisywany teren podobnie jak Mistrzejowice i Bieńczyce miał służyć jako zaplecze dla nowohuckiego kombinatu. Dlatego już na początku lat 60 – tych rozpoczęto budowę pierwszego osiedla mieszkaniowego (Os. Na Wzgórzach). Do końca lat 80 – tych na opisywanym terenie powstało jeszcze jedno osiedle wielkopłytowe (Os. Na Stoku). Obecnie w Dzielnicy XVII coraz częściej lokalizuje się nowe inwestycje mieszkaniowe. Są one przeznaczone dla osób, które mogą zaakceptować sporą odległość do centralnej części Krakowa.

Komunikacja

Dzielnica XVII jest oddalona od centrum miasta. Na problemy związane z długotrwałym dojazdem mogą narzekać przede wszystkim osoby mieszkające we wschodniej części Wzgórz Krzesławickich. Jedna z tras prowadzących do centrum miasta wiedzie wzdłuż ulic Wadowskiej, Lubockiej, Karola Darwina, Kocmyrzowskiej, Bieńczyckiej oraz Alei Pokoju. Mieszkańcy Wzgórz Krzesławickich korzystają z kilku linii kursujących do centrum Krakowa.

W odległości 450 metrów od inwestycji Stary Gościniec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Gustawa Morcinka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Stary Gościniec znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "Pinokio" w odległości 1000m, Szkoła Podstawowa nr 129 w odległości 1100m, Samorządowe Przedszkole Nr 112 w odległości 1250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1250 m znajduje się Pizzeria Dogrywka, w odległości 2050 m znajduje się Restauracja Złoty Forint.

Data publikacji: 28.02.2018

Data aktualizacji: 01.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie