Osiedle Ludova

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ludova dostępnych jest 37 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 37 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 54 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 244 156 do 337 869 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 200 do 6 300 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zamieszkaj na wyjątkowym osiedlu, zaprojektowanym w duchu nowoczesności. Ponadczasowa kolorystyka elewacji, energooszczędna bryła budynku i duże przeszklenia to najnowsze trendy w dzisiejszej architekturze. Cichobieżne windy i energooszczędne rozwiązania w budynkach to standard w inwestycjach realizowanych przez Arbet - również na Osiedlu Ludova.

Wysoki standard wykończenia części wspólnych

Drzwi wejściowe do mieszkań o wysokim współczynniku izolacyjności akustycznej, reprezentacyjna strefa wejściowa do budynku, dobrze doświetlona klatka schodowa i dbałość o detal to tylko niektóre z cech, jakimi charakteryzować się będą przestrzenie wspólne wewnątrz budynków.

Funkcjonalne układy mieszkań

W naszej ofercie znajdziesz mieszkania dostosowane do Twoich potrzeb. W przestronnych pokojach dziennych zmieści się miejsce do spożywania rodzinnych posiłków oraz komfortowy zestaw wypoczynkowy. Nasi projektanci zadbali, aby każdy metr kwadratowy mieszkań był łatwy w efektywnym i racjonalnym zaaranżowaniu przez przyszłych nabywców. Wydzielona kuchnia, czy aneks? - wybór należy do Ciebie.

Duży, tematyczny plac zabaw

Osiedle Ludova to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Duży, oświetlony plac zabaw, otoczony zielenią, wyposażony w atrakcyjne urządzenia, sprawi wiele radości najmłodszym mieszkańcom.

Strefa street workout

Na terenie inwestycji nie zabraknie atrakcji także dla młodzieży i dorosłych. W I etapie inwestycji, w części rekreacyjnej osiedla, powstanie plac, wyposażony w urządzenie do street workout'u, gdzie o kondycję fizyczną zadbać będzie mogła również dorosła część mieszkańców.

Atrakcyjna zieleń osiedlowa

Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu będą mogli odprężyć się pośród zaprojektowanej specjalnie dla nich zieleni. W otoczeniu budynków znajdzie się ponad 20 gatunków drzew, krzewów i traw ozdobnych oraz ławeczki wypoczynkowe, które wzbogacą teren osiedla oraz nadadzą mu kameralnego charakteru. Łącznie w ramach inwestycji nasadzonych zostanie ponad 20 drzew i setki krzewów.

Duże balkony i ogródki lokatorskie

Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony od ponad 5 nawet do 16 metrów kwadratowych, jednak to na parterze czeka na przyszłych mieszkańców prawdziwa gratka - prywatne, przynależne do lokali, ogrodzone ogródki. Największy z nich to powierzchnia licząca ponad 76 metrów kwadratowych!

Rowerownia i wózkarnia

W piwnicy znajdą się dwa bardzo funkcjonalne pomieszczenia - wózkarnia oraz rowerownia, do których dostęp będą mieli wyłącznie mieszkańcy Osiedla Ludova.

Pojemne komórki lokatorskie

Dla osób, którym zdarza się zapełnić całe miejsce w szafach, przygotowaliśmy niezwykle pojemne komórki lokatorskie w piwnicach - największe z nich liczą nawet 10 metrów kwadratowych.

Duże przeszklenia

Dzięki dużym przeszkleniom mieszkańcy będą mogli cieszyć się doskonałym doświetleniem lokali, a z wielu mieszkań dostępny będzie panoramiczny widok na okoliczne wzgórza.

Inwestycja Osiedle Ludova znajduje się w Biskupcu, ul. Ludowa (21.3 km od Mrągowa), została zrealizowana przez Arbet Investment Group sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Ludova została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ludova w sprzedaży jest 37 nowych mieszkań o powierzchni od 39 do 54 metrów kwadratowych , w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Arbet Investment Group sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ludova?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ludova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Ludova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biskupiec-gen. Maczka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ludova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ludova znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 1 w odległości 370 m, Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Biskupcu w odległości 370 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w odległości 370 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ludova w odległości 530 m znajduje się Boisko - Orlik 2012, w odległości 540 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.12.2022
Data aktualizacji: 30.05.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: