Apartamenty Księżycowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Klimkówka, oferowane bezpośrednio przez

Apartamenty Księżycowe

nowosądecki, Klimkówka, Klimkówka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty KsiężycoweApartamenty Księżycowe

9 zdjęć

Apartamenty Księżycowe
Apartamenty Księżycowe
Apartamenty Księżycowe
Apartamenty Księżycowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Apartamenty Księżycowe to zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, nowatorska inwestycja inspirowana powrotem do życia w zgodzie z naturą, z dala od smogu ale jednocześnie blisko miasta. Respektując zasady eko-lifestyle zaprojektowaliśmy osiedle, które swoją prostotą i surowością formy idealnie współgra z otaczającym je stuletnim lasem oraz daje unikatową możliwość obserwacji rozgwieżdżonego nocnego nieba, wolnego od świateł miejskiego blichtru. Urzekający widok na panoramę miasta i otaczające góry to jedna z najbardziej niezwykłych cech Apartamentów Księżycowych.

Miejsce, które wybraliśmy to wyjątkowy pod wieloma względami obszar 61 arów, na którym powstaje 20 apartamentów typu loft. Przy ich budowie wykorzystano materiały perfekcyjnie wpisujące się w minimalistyczny charakter industrialnych wnętrz: krystaliczne szkło i surowy beton, ocieplone naturalnymi elementami z drewna. Projekt zakłada budowę nie tylko budowę 5 budynków mieszkalnych ale również przemyślaną aranżację miejsca wokół nich. Na ogrodzonym obszarze osiedla znajdzie się przestrzeń, która stwarza okazję do towarzyskich spotkań z sąsiadami:

• Strefa Kidsplay

• Strefa Workout

• Siłownia na świeżym powietrzu

• Strefa Barbecue (miejsce na grilla, ławeczki, szklarnia, leżaki)

Przy wyborze mieszkania warto zwrócić uwagę na układy mieszkań. Apartamenty Księżycowe to przestronne, nowoczesne mieszkania z dobrze przemyślanym rozkładem pomieszczeń: szerokim salonem, dużym tarasem, garderobami, dodatkowym miejscem na spiżarnię, dużą ilością przeszkleń i dobrze nasłonecznionymi wnętrzami. Przy projektowaniu apartamentów postawiliśmy na przestronne, rozkładowe mieszkania zajmujące jeden poziom – zamiast kilkupoziomowych ale ciasnych szeregówek, zwykle budowanych przez deweloperów. Analizując oferty na rynku zwróć na to uwagę!

Cztery typy apartamentów:

MODERN LOFT - już od 225.000 złotych brutto – o powierzchni 60 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, garderoby. Położony na parterze, z ogródkiem i małym tarasem.

FAMILY LOFT - już od 235.000 złotych brutto – o powierzchni 66 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, pokoju na poddaszu. Położony na piętrze, z własnym ogródkiem i dużym balkonem.

LOFT EXLUSIVE - już od 315.000 złotych brutto – o powierzchni 83.1 mkw, składa się z dużego salonu, kuchni, spiżarki, trzech sypialni. Położony na parterze z własnym ogródkiem i dużym drewnianym tarasem.

LOFT PREMIUM - już od 325.000 złotych brutto – o powierzchni 130 mkw, składa się z dużego salonu z wyjściem na duży balkon, kuchni, spiżarki, trzech sypialni i poddasza do adaptacji o powierzchni 43,2 mkw. Posiadają duże ogródki od 200 mkw z prywatnym miejscem postojowym z wiatą garażową.

Inwestycja Apartamenty Księżycowe znajduje się w Klimkówce (28.2 km od Krynicy-Zdroju), została zrealizowana przez Apartamenty Księżycowe.

Inwestycja Apartamenty Księżycowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Księżycowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Księżycowe przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat nowosądecki to duża jednostka administracyjna (1550 km2), której południowa granica oddziela Polskę od Republiki Słowackiej. Opisywany obszar jest umiejscowiony w południowo – wschodniej części województwa małopolskiego. Siedziba władz powiatu nowosądeckiego to Nowy Sącz. Warto nadmienić, że wspomniane miasto jest samodzielną jednostką administracyjną (podobnie jak Kraków). Dlatego nie wchodzi ono w skład powiatu nowosądeckiego.

Na terenie opisywanego powiatu znajduje się pięć miast, które są znacznie mniejsze od Nowego Sącza. Mowa o Grybowie (ok. 6300 mieszkańców), Krynicy Zdroju (ok. 11 400 mieszkańców), Muszynie (ok. 5100 mieszkańców), Piwnicznej Zdroju (ok. 6000 mieszkańców) oraz Starym Sączu (ok. 9100 mieszkańców). Cztery wymienione ośrodki miejskie są centralnymi punktami gmin. Status osobnej gminy miejskiej posiada tylko Grybów. W skład powiatu nowosądeckiego wchodzi również jedenaście gmin wiejskich (Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Kamionka Wielka, Nawojowa, Podegrodzie, Rytro, Korzenna, Łabowa, Łącko oraz Łososina Dolna). We wszystkich miejscowościach powiatu nowosądeckiego obecnie mieszka 208 000 osób.

Powiat nowosądecki został utworzony na mocy ostatniej reformy administracyjnej (1999 r.). Warto jednak pamiętać, że jednostka administracyjna o identycznej nazwie istniała ponad 130 lat wcześniej. Wyodrębniono ją w ramach galicyjskiej reformy samorządowej (1867 r.). Ówczesny powiat nowosądecki był dwukrotnie mniejszy od obecnego (772 km2). Na jego terenie w 1879 roku mieszkało 92 500 osób.

Powiat nowosądecki o nieco większej powierzchni (1572 km2) funkcjonował również w czasach II Rzeczpospolitej i PRL-u. Został on zlikwidowany w ramach przedostatniej reformy administracyjnej kraju (1975 r.).

Obecnie powiat nowosądecki jest jednym ze słabiej rozwiniętych obszarów województwa małopolskiego. W lokalnej strukturze gospodarczej sporą rolę odgrywa nieefektywne rolnictwo. Problemem jest także wysoka stopa bezrobocia.

W przypadku omawianego powiatu można zauważyć terytorialne zróżnicowanie stopnia rozwoju gospodarczego. Znacznie lepiej prosperują gminy znajdujące się w pobliżu Nowego Sącza. To osiemdziesięciotysięczne miasto pełni ważną rolę jako lokalny rynek pracy. Na jego terenie funkcjonuje kilka przedsiębiorstw, które zatrudniają więcej niż 500 osób.

W Nowym Sączu działa też kilka firm deweloperskich. Wspomniane przedsiębiorstwa niekiedy decydują się na budowanie kolejnych mieszkań i domów w podmiejskich gminach.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Księżycowe?

Powiat nowosądecki znajduje się w dużej odległości od Krakowa. Drogowy dystans pomiędzy Stolicą Małopolski i Nowym Sączem wynosi 106 kilometrów. Taka odległość bardzo utrudnia codzienne dojazdy do Krakowa. Najkrótsza trasa z Nowego Sącza do Krakowa wiedzie wzdłuż drogi krajowej numer 75 i autostrady numer 4. Osoby dojeżdżające z Nowego Sącza do Krakowa mogą skorzystać również z bezpośredniego połączenia kolejowego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Księżycowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1736 metrów od inwestycji Apartamenty Księżycowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabełecka - Gaj II.

Data aktualizacji: 05.11.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: