Ursus Rydzyńska

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Rydzyńska, oferowane bezpośrednio przez A&P Development Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Rydzyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Ursus Rydzyńska

2 zdjęcia

Ursus Rydzyńska

Opis Inwestycji

URSUS RYDZYŃSKA – UNIKALNA INWESTYCJA NA STARYM URSUSIE.

Inwestycja składa się z kameralnego budynku bliźniaczego w willowej okolicy ze wszystkimi udogodnieniami miejskimi. Budynek będzie podłączony do następujących mediów: prąd, woda, kanalizacja, gaz, telefon.

Dom jest podzielony na dwie strefy: na strefę dzienną, która obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym, gabinet, wc, garaż i taras, oraz na strefę nocną, która znajduje się na piętrze. W strefie nocnej są sypialnie i łazienka.

Inwestycja Ursus Rydzyńska znajduje się na Skoroszach, ul. Rydzyńska (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez A&P Development Sp. z o.o. .

Inwestycja Ursus Rydzyńska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ursus Rydzyńska nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców A&P Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ursus Rydzyńska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ursus Rydzyńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Ursus Rydzyńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Walerego Sławka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ursus Rydzyńska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ursus Rydzyńska znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Leśna Kraina w odległości 100 m, Przedszkole Integracyjne Domek Przedszkolaka w odległości 180 m, Przedszkole "Mikołajek" w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ursus Rydzyńska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Hipokrates w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ursus Rydzyńska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 340 m znajduje się Warus, w odległości 420 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ursus Rydzyńska w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.11.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: