Patio Praga

Oferta archiwalna

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Brzeska 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Patio Praga

5 zdjęć

Patio Praga
Patio Praga
Patio Praga
Patio Praga

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • recepcja
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Patio Praga to kameralny budynek o prostej i eleganckiej architekturze z podwórkiem, będącym strefą zieleni zagospodarowaną wyłącznie dla mieszkańców. W inwestycji stanowiącej jeden 5 piętrowy budynek znajdzie się łącznie 49 mieszkań jedno, dwu i trzy pokojowych o metrażach od 26 do 61 m2. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony a na parterze indywidualne ogródki. Na kondygnacji podziemnej zlokalizowane zostały miejsca parkingowe dla samochodów, pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz komórki lokatorskie. Wejście do budynku stanowi reprezentacyjny hol z portiernią. Od strony ulicy znajdą się lokale usługowe.

Patio Praga to miejsce dla ludzi szukających atrakcyjnej i niebanalnej lokalizacji, stawiających na wygodę życia w centrum miasta, chcących połączyć zakup mieszkania z dobrą inwestycją.

Inwestycja Patio Praga znajduje się na Starej Pradze, ul. Brzeska 10 (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Aneo Development.

Inwestycja Patio Praga została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Patio Praga nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Aneo Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

- Doskonały dostęp do środków transportu miejskiego. Dojazd do Śródmieścia Warszawy zajmuje mniej niż 10 minut.

- Okolica ciekawa historycznie i kulturowo. Bogata w miejsca do spędzenia wolnego czasu m.in. lokalne centra handlowe (C.H Wileńska), restauracje, kawiarnie, muzea

- W odległości niespełna 1 km od inwestycji znajdują się Park Praski z ogrodem zoologicznym oraz Stadion Narodowy i Park Skaryszewski z atrakcyjnym zapleczem sportowym.

- Miejsce dobre inwestycyjne dzięki bliskości centrum miasta i łatwym dostępie do usług.

- Lokalizacja budynku w obszarze objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m. st. Warszawy do 2022 r. Program rewitalizacji obejmuje swym zakresem szereg działań w obszarze poprawy przestrzeni publicznej, kultury, sportu, aktywności lokalnej, modernizacji budynków, w tym przy ul. Brzeskiej.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Patio Praga?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Patio Praga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 580 metrów od inwestycji Patio Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Dworzec Wileński.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Patio Praga znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Patio Praga znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Medyczna Szkoła Policealna Nr 3 im. dr Andrzeja Krocina w Warszawie w odległości 60 m, Akademia Realizacji Dźwięku w Warszawie w odległości 160 m, Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Patio Praga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pol-Med w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Patio Praga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 480 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Patio Praga w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Zdrofit.

Data publikacji: 01.08.2017
Data aktualizacji: 10.05.2019

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: