ALJA Dom Bogdan Wosiński logo

ALJA Dom Bogdan Wosiński

warszawski zachodni, Dziekanów Leśny, ul. Waligóry 39
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w firmie ALJA Dom.

Specjalizujemy się w budowie kameralnych zespołów domów jednorodzinnych wolnostojących oraz domów w zabudowie bliźniaczej.

Działamy na lokalnym rynku od kilku lat, wnikliwie przyglądając się inwestycjom w Łomiankach. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów – wyszukując najlepsze lokalizacje pod nowe projekty budowlane.

Zależy nam by nasza obecność na rynku kojarzyła się z najwyższą jakością i profesjonalną obsługą. Dlatego od samego początku kierujemy się takimi wartościami jak:

Solidność i terminowość – do budowy stosujemy wyłącznie materiały posiadające odpowiednie aprobaty techniczne, certyfikaty lub atesty. Gwarantujemy najwyższą jakość usług wykonywanych przez wykwalifikowane ekipy budowlane w oparciu wyłącznie o sprawdzone technologie. Dotrzymujemy terminu realizacji,

Bezpośredniość – stały, bezpośredni kontakt z Inwestorem,

Indywidualna współpraca – poświęcamy naszym Klientom tyle czasu ile potrzebują,

Dogodny system rat – ustalamy harmonogram płatności dostosowany do postępów budowy lub indywidualnie do możliwości płatniczych naszych Klientów.

Mamy nadzieję, że nasze inwestycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem i pomogą w podjęciu decyzji o zakupie własnego domu.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

ALJA Dom Bogdan Wosiński logo
ALJA Dom Bogdan Wosiński
warszawski zachodni, Dziekanów Leśny, ul. Waligóry 39
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: