Blu Residence

12 zdjęć

Blu Residence
Blu Residence
Blu Residence
Blu Residence

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Blu Residence dostępna jest 1 oferta

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (1)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena

LU.3

63,62 m²

-

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.

Powierzchnie lokali użytkowych:

64 m².

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

harmonogram płatności zgodny z postępem prac na budowie..

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

GOTOWE APARTAMENTY NA DOLNYM MOKOTOWIE

ZAINWESTUJ W DOBRĄ JAKOŚĆ

Blu Residence to nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bluszczańskiej 2. Najbliższe sąsiedztwo tego wyjątkowego projektu stanowi niska rezydencjonalna zabudowa, tereny zielone oraz niczym nieograniczona pełna miejska infrastruktura.

Apartamentowiec składa się z dwóch skrzydeł - południowego i wschodniego. W skrzydle południowym stanowiącym pierzeję ulicy Bluszczańskiej, poza wygodnymi apartamentami, zaplanowano także przestrzeń dla lokali usługowych, reprezentacyjne i przestronne wejście do budynku oraz bezpieczny wjazd do garażu podziemnego. Natomiast skrzydło wschodnie to wyłącznie lokale mieszkalne.

Cała inwestycja składa się z 36. apartamentów oraz 3. lokali usługowych.

Ostatnie dostępne lokale:

- są wygodnymi przestrzeniami o różnych powierzchniach (od ok 40 m² do prawie 100 m²),

- mają odpowiednią wysokość (292 cm - mieszkania na parterze, 282 cm - mieszkania na wyższych kondygnacjach),

- posiadają dodatkowe przestrzenie w postaci wygodnych loggii oraz prywatnych ogródków na parterze,

- dzięki dużym oknom i szklanym balustradom są odpowiednio doświetlone,

- można dowolnie zaaranżować, ponieważ zostały zaprojektowane tak, aby żaden z mieszkańców nie miał poczucia ograniczeń w wystroju wnętrz.

Ponadto, do dyspozycji mieszkańców oddany jest bezpieczny garaż podziemny.

Inwestycja Blu Residence położona jest w niedalekiej odległości od Mostu Siekierkowskiego oraz ulicy Czerniakowskiej. Sprawia to, że dotarcie do innych dzielnic Warszawy m.in. do Śródmieścia, na Ursynów, Wilanów czy drugą stronę Wisły na Gocław czy Saską Kępę, staje się dużo prostsze. Do Stacji Metro Politechnika czy Racławicka dojazd autem zajmuje 12-14 minut, a przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 400 metrów od apartamentów.

W promieniu kilkuset metrów od inwestycji znajdują się przedszkola i szkoły. W odległości 750 m mieści się Dom Kultury Dorożkarnia, oferujący szereg zajęć i warsztatów nie tylko dla najmłodszych mieszkańców dzielnicy. Kino letnie, sąsiedzkie śniadania czy spotkania przy muzyce na stałe goszczą w programie tego klimatycznego miejsca.

Miłośnicy zielonych terenów mają do dyspozycji nadwiślańskie wały ze ścieżkami rowerowymi i dziką przyrodą. Zaledwie 15 minut spokojnego spaceru będzie dzielić mieszkańców od Parku Akcji „Burza” z zagospodarowaną przestrzenią do aktywnego wypoczynku i najważniejszym punktem parku: Kopcem Powstania Warszawskiego. Łazienki Królewskie czy Jeziorko Czerniakowskie także będą idealnymi miejscami na dłuższy rodzinny spacer. Dla fanów większej aktywności sportowej alternatywą będzie Park Wodny Warszawianka oraz pobliskie kluby fitness czy siłownie, te na świeżym powietrzu także. Atrakcji jednak jest o wiele więcej – Mokotów słynie z bardzo bogatej oferty, która pozwala na chwilę relaksu oraz dowolnie spędzony czas wolny.

KOMFORT

CICHOBIEŻNE WINDY firmy OTIS, które zapewnią mieszkańcom wyjątkowy komfort przemieszczania się wewnątrz budynku.

BEZPIECZNE DRZWI DIERRE wyposażone w doszczelniający automatyczny próg opadowy, który ochroni przed przepływem powietrza i nie dopuści do przenikania światła oraz antywłamaniowe zabezpieczenia w postaci dodatkowych rydli.

WYCIERACZKI SYSTEMOWE dzięki którym wewnątrz budynku zostanie zachowany odpowiedni porządek a powierzchnia podłóg zawsze będzie gładka.

MONITORING który zwiększy poziom bezpieczeństwa na terenie inwestycji.

MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA STACJI DO ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH, dzięki którym właściciele ekologicznych aut będą mogli je zasilać w miejscu zamieszkania.

EKOLOGIA W TROSCE O JAKOŚC ŻYCIA

W naszych inwestycjach nie bagatelizujemy tak ważnych kwestii jak zrównoważony rozwój. Wierzymy w to, że na komfort i jakość życia ma wpływ dostęp do przestrzeni zielonych. Nie tylko podnoszą one jakość powietrza, ale też poprawiają nastrój, zachęcają do aktywności oraz ożywiają życie społeczności. Ponad 50% obszarów zielonych Blu Residence stanowi powierzchnia biologicznie czynna. Woda deszczowa będzie miała możliwość wnikania w grunt, dzięki czemu roślinność zostanie odpowiednio nawodniona, natomiast do gromadzenia nadmiaru deszczówki posłuży zbiornik retencyjny.

OGNIWA FOTOWOLTAICZNE - umieszczone na dachu budynku pozwolą na obniżenie kosztów energii elektrycznej za części wspólne.

OŚWIETLENIE ENERGOOSZCZĘDNE LEDOWE – zastosowane w całym budynku, będzie wykorzystywane tylko wtedy, gdy wystąpi taka konieczność.

ANTYSMOGOWE FILTRY WĘGLOWE - stworzą skuteczną (aż do 98%) barierę przed niebezpiecznymi dla zdrowia cząsteczkami pyłu PM10.

Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Albero Invest

Biuro Sprzedaży

ul. Zielna 37, bud. C, piętro II

00-108 Warszawa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 10:00-18:00

Sobota: 10:00-14:00

Pełna oferta na www.alberoinvest.pl

Inwestycja Blu Residence znajduje się na Siekierkach, ul. Bluszczańska 2 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Albero Invest.

Inwestycja Blu Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Blu Residence w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 64 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Albero Invest przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Blu Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Blu Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Blu Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siekierkowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Blu Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Blu Residence znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Pijarskie Przedszkole w Warszwie w odległości 70 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w odległości 260 m, Przedszkole Nr 281 ST0KROTKA w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Blu Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Blu Residence w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.04.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Siekierkach

Oferty na Siekierkach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: