Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Daszewice

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wierzbowa, oferowane bezpośrednio przez

Aforta

poznański, Daszewice, ul. Wierzbowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 190 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

DaszewiceDaszewice

3 zdjęcia

Daszewice
Daszewice
Daszewice

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 32 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Leśne to kameralne osiedle składające się docelowo z 8 budynków, tworzących wspólnotę 32 mieszkań o powierzchni od 80m2 oraz poddaszami o pow. ok. 25m2. Całość osiedla oparta jest o elegancką i prostą w formie koncepcję architektoniczną. Nasze budynki wyróżnia cicha lokalizacja, przy samym lesie, duże przeszkleniami umożliwiające dostep do naturalnego światła, przydomowe parkingi oraz same działki – każda o powierzchni 250 metrów kwadratowych. W pierwszym etapie powstaną dwa budynki z ośmioma mieszkaniami w cenie od 349 000 zł brutto (z Vat 8%).

Każdy lokal został zaprojektowany w sposób przemyślany, tak by maksymalnie wykorzystać jego powierzchnię na potrzeby domowników. Powierzchnia parteru to 43,30m2 - salon, kuchnia, użytkowy przedsionek, sień, łazienka, a powierzchnia piętra to 40,11m2, a w tym znajdują się : 3 sypialnie !, przedpokój, łazienka oraz wejście na poddasze o pow. użytkowej 25m2, z możliwością jego adaptacji na kolejne pokoje. Łączna powierzchnia zabudowy 105m2! Każde wejście będzie posiadało wiatrołap.

Inwestycja Daszewice znajduje się w Daszewicach, ul. Wierzbowa (0.6 km od Poznania), została zrealizowana przez Aforta.

Inwestycja Daszewice została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Daszewice nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Aforta przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Jednym z dużych atutów naszego kameralnego osiedla jest lokalizacja – przy pięknym lesie, blisko Kamionek, Borówca i Koninka. Do Ronda Rataje w Poznaniu można dojechać w niecałe 15 minut samochodem i 35 minut ….rowerem. Okoliczne lasy zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek – można tu znaleźć dziesiątki ścieżek rowerowych. Jesteśmy tutaj naprawdę blisko natury.

Blisko ul. Wierzbowej znajdują się sklepy, szkoła podstawowa (300m), żłobek i przedszkole.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Daszewice?

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Daszewice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 587 metrów od inwestycji Daszewice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Daszewice Pętla.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Daszewice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Daszewice znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w odległości 320 m, szkoła w odległości 335 m, Przedszkole Kasztanowe Ludki w odległości 526 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Daszewice w odległości 350 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.02.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023