Daszewice

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAforta

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Daszewice dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
11ma
4
83,41 m²
96 m2
11mb
4
83,41 m²
216 m2
12ma
4
83,41 m²
96 m2
12mb
4
83,41 m²
216 m2
14ma
4
83,41 m²
96 m2
14mb
4
83,41 m²
216 m2
15ma
4
83,41 m²
96 m2
15mb
4
83,41 m²
216 m2

Opis Inwestycji

Osiedle Leśne to kameralne osiedle składające się docelowo z 8 budynków, tworzących wspólnotę 32 mieszkań o powierzchni od 80m2 oraz poddaszami o pow. ok. 25m2. Całość osiedla oparta jest o elegancką i prostą w formie koncepcję architektoniczną. Nasze budynki wyróżnia cicha lokalizacja, przy samym lesie, duże przeszkleniami umożliwiające dostep do naturalnego światła, przydomowe parkingi oraz same działki – każda o powierzchni 250 metrów kwadratowych. W pierwszym etapie powstaną dwa budynki z ośmioma mieszkaniami w cenie od 349 000 zł brutto (z Vat 8%).Każdy lokal został zaprojektowany w sposób przemyślany, tak by maksymalnie wykorzystać jego powierzchnię na potrzeby domowników. Powierzchnia parteru to 43,30m2 - salon, kuchnia, użytkowy przedsionek, sień, łazienka, a powierzchnia piętra to 40,11m2, a w tym znajdują się : 3 sypialnie !, przedpokój, łazienka oraz wejście na poddasze o pow. użytkowej 25m2, z możliwością jego adaptacji na kolejne pokoje. Łączna powierzchnia zabudowy 105m2! Każde wejście będzie posiadało wiatrołap.

Inwestycja Daszewice znajduje się w Daszewicach, ul. Wierzbowa (0.6 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera Aforta.

Inwestycja Daszewice jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Daszewice pozostało na sprzedaż 8 nowych domów o powierzchni 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 83 m2 (8 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Aforta przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 32 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 8 domów w tym 8 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 83 m2.
Powierzchnie działek:od 96 do 216 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Daszewice

Jednym z dużych atutów naszego kameralnego osiedla jest lokalizacja – przy pięknym lesie, blisko Kamionek, Borówca i Koninka. Do Ronda Rataje w Poznaniu można dojechać w niecałe 15 minut samochodem i 35 minut ….rowerem. Okoliczne lasy zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek – można tu znaleźć dziesiątki ścieżek rowerowych. Jesteśmy tutaj naprawdę blisko natury. Blisko ul. Wierzbowej znajdują się sklepy, szkoła podstawowa (300m), żłobek i przedszkole.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Daszewice znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w odległości 390 m, Niepubliczne Przedszkole "Kasztanowe Ludki" w odległości 530 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Daszewice w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.02.2020

Data aktualizacji: 12.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie