Zakątek Juszkowo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.

gdański, Juszkowo, ul.Urocza 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 545 ofert w najbliższej okolicy!

Zakątek Juszkowo

11 zdjęć

Zakątek Juszkowo
Zakątek Juszkowo
Zakątek Juszkowo
Zakątek Juszkowo

Najbliższe inwestycje

 • Debiut IV
  od: 7 344 zł/m2

  Inpro S.A.

 • Andromeda
  od: 6 645 zł/m2

  Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.

 • Virgo
  od: 7 062 zł/m2

  Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Budowa Zakątka Juszkowo rozpoczęła się w 2008 roku, a zakończyła się latem 2012 roku.

Pierwsi mieszkańcy wprowadzili się na nasze osiedle w 2009 roku – do użytku przekazany został wtedy budynek przy ulicy Zakątek 8. Wraz z nim zakończona została realizacja infrastruktury osiedlowej - dróg dojazdowych, chodników, miejsc postojowych oraz placu zabaw. Obecnie na osiedlu znajduje się również gustownie podświetlone oczko wodne oraz alejki spacerowe.

W sprzedaży zostało ostatnie mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 79 m2. Mieszkanie wykończone jest w najwyższym standardzie. Niezmiennie wysoka jakość i niebanalna architektura to znaki rozpoznawcze naszych inwestycji.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są w naszym biurze sprzedaży oraz w katalogu mieszkań.

Inwestycja Zakątek Juszkowo znajduje się w Juszkowie, ul.Urocza 15 (1.8 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Activa AP Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Zakątek Juszkowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Juszkowo pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activa AP Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: w cenie mieszkania.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Juszkowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Zakątek Juszkowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Juszkowo znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Niebieski koralik" w odległości 190 m, Niepubliczna Psychologiczno-Pedagogiczna Poradnia ,,Mały Król" w odległości 220 m, Niepubliczny Integracyjno-Terapeutyczny Punkt Przedszkolny ,,Lawendowy Król" w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zakątek Juszkowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklepik, w odległości 180 m znajduje się Delikatesy FART, w odległości 240 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Juszkowo w odległości 90 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: