Jaśminowe szeregi

Oferta archiwalna

wrocławski, Radwanice, ul. Jaśminowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 138 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Jaśminowe szeregi

4 zdjęcia

Jaśminowe szeregi
Jaśminowe szeregi
Jaśminowe szeregi
Jaśminowe szeregi

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 19 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Jaśminowe szeregi to inwestycja domków szeregowych w przywrocławskich Radwanicach, które znajdują się tylko 8 km od wrocławskiego Rynku, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojem i ciszą mając świadomość bliskości centrum miasta.

W Jaśminowych szeregach specjalnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy ogród zimowy, który powstał z zabudowanego tarasu, dzięki takiemu połączeniu z salonem powstała Twoja przestrzeń relaksu o pow. 47mkw!

Na pierwszy piętrze stworzyliśmy wielki 35metrowy taras, na który będziesz mógł wyjść z dwóch sypialni!

Inwestycja Jaśminowe szeregi znajduje się w Radwanicach, ul. Jaśminowa (0.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez 7D development.

Inwestycja Jaśminowe szeregi została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Jaśminowe szeregi nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 7D development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jaśminowe szeregi?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jaśminowe szeregi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Jaśminowe szeregi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwanice - Poprzeczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jaśminowe szeregi znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jaśminowe szeregi znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny BAJKOWO w odległości 200 m, Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Kącik w odległości 360 m.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Radwanicach

Oferty w Radwanicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: