Domy Ślęza

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Główna, oferowane bezpośrednio przez 3 HOME

wrocławski, Ślęza, ul. Główna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Domy Ślęza

6 zdjęć

Domy Ślęza
Domy Ślęza
Domy Ślęza
Domy Ślęza

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Domy Ślęza logo

Z przyjemnością prezentujemy nową ofertę wygodnych domów jednorodzinnych o powierzchni 108,7 mkw., które już wkrótce powstaną w Ślęzie – zdaniem wielu najlepszej lokalizacji pod Wrocławiem.

Wygodny układ pomieszczeń na dwóch kondygnacjach, garaż w bryle budynku, doskonałe parametry akustyczne i energetyczne, bardzo wysoka jakość wykonania, duże działki do 623,7 mkw. stanowią najważniejsze z licznych atutów inwestycji.

Inwestycja „Domy Ślęza 3” stanowi ostatni z trzech z etapów budowy prestiżowego osiedla domów jednorodzinnych, powstających w podwrocławskiej Ślęzie. Etap ten wyróżniać się będzie nowoczesnymi i energooszczędnymi rozwiązaniami, które zapewnią pompa ciepła firmy Viessmann oraz rekuperatory Zehnder z odzyskiem ciepła z wentylacji.

W ramach obecnej inwestycji powstanie 10 domów w zabudowie bliźniaczej oraz budynek wolnostojący. W ofercie trzeciego etapu, proponujemy domy z garażami lub zamiennie z większą powierzchnią mieszkalną z przestronnym salonem.

Inwestycja Domy Ślęza znajduje się w Ślęzy, ul. Główna (1.7 km od Wrocławia), została zrealizowana przez 3 HOME.

Inwestycja Domy Ślęza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Ślęza nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 3 HOME przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
W standardzie: pompa ciepła firmy Viessmann, rekuperacja firmy Zehnder, ogrzewanie podłogowe obu kondygnacji, rolety w każdym oknie (w tarasowym sterowanie elektryczne z możliwością domówienia funkcji dla pozostałych rolet).

Stolarka okienna

Okna PCV Veka, rolety podtynkowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe stalowe pełne, wzmocnione, w kolorze RAL7016.

Balkony

Brak balkonów - po zewnętrznej stronie okien do ziemi szklane transparentne barierki.

Ściany

Ściany wewnętrzne konstrukcyjne (oddzielająca garaż od części użytkowej) z sylikatów; ścianki działowe murowane z bloczków betonu komórkowego lub gipsowe system Orth-Gips.

Sufity

Strop - nad parterem żelbetowy filigran (zgodnie z projektem wykonwczym).

Parapety wewnętrzne

Brak parapetów wewnętrznych ze względu na okna do ziemi (wyjątkiem są okna w kuchni i łazience).

Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe obu kondygnacji (pompa ciepła).

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Ślęza?

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Ślęza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Ślęza w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.09.2019
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: