Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Jasieńskie Domy II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Potęgowska, oferowane bezpośrednio przez

3 City Estate

Gdańsk, Jasień, ul. Potęgowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Jasieńskie Domy IIJasieńskie Domy II

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 13 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Jasieńskie Domy II znajduje się na Jasieniu, ul. Potęgowska (6.6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez 3 City Estate.

Inwestycja Jasieńskie Domy II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Jasieńskie Domy II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 3 City Estate przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Jasień to jedna z ciekawszych dzielnic mieszkalnych Gdańska, która znana jest z nowej zabudowy osiedlowej oraz licznych domków jednorodzinnych. To właśnie tutaj najlepiej odnajdują się osoby chcące łączyć wygodę komunikacyjną z przestrzenią do aktywnego wypoczynku. Zachodnia część dzielnicy to głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski.

Jasień cieszy się świetną infrastrukturą komunikacyjną dzięki kilku liniom autobusowym oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM). Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Ok. 50 m od południowo-wschodniej granicy Jasienia znajduje się Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED w Kowalach. Ponadto, w odległości ok. 100 metrów na północ działają Pomorskie Centra Kardiologiczne.

Graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo i Piecki-Migowo, Ujeścisko-Łostowice i Kokoszki (przez Obwodnicę Trójmiasta), a także z obszarami wiejskimi (Kolbudy) oraz malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7, a dzielnicę w połowie przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej.

Jasień liczy sobie powierzchnię 18,68 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 14 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jasieńskie Domy II?

Na Jasień dojeżdża kilka linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Ponadto funkcjonuje tu przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jasieńskie Domy II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 225 metrów od inwestycji Jasieńskie Domy II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Potęgowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jasieńskie Domy II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jasieńskie Domy II znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 236 m, Pozytywny Żłobek nr 7 w odległości 254 m, Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 w odległości 466 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jasieńskie Domy II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 555 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jasieńskie Domy II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 89 m znajduje się Żabka, w odległości 452 m znajduje się Stokrotka Market, w odległości 478 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jasieńskie Domy II w odległości 252 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 263 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 263 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 15.11.2022
Data aktualizacji: 18.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023