Pawelczyk Development logo

Pawelczyk Development

Lębork, ul. Wileńska
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma działa na rynku od 2006 roku, buduje, remontuje i ociepla . Firma zrealizowała wiele budynków dwu i cztero-rodzinnych na zlecenia klientów. Firma buduje z własnych środków, bez kredytu! Wybudowaliśmy także budynki w technologii tradycyjnej jak i konstrukcyjnej żelbetowej.

Jakość

Zależy nam na budowaniu partnerskich i długoterminowych relacji z klientami Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą, która nadzoruje oraz koordynuje prace budowlane podwykonawców, jak również przygotowuje dokumentację niezbędną do sprawnego przekazania lokali przyszłym mieszkańcom. Potwierdzeniem profesjonalizmu kadry inżynierskiej firmy jest terminowość w realizacji poszczególnych inwestycji deweloperskich.

Nasze cele

Pragniemy, aby nasza oferta mieszkaniowa w maksymalnym stopniu wychodziła naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego bardzo drobiazgowo przygotowujemy nasze projekty mieszkaniowe, na pierwszym miejscu stawiając jakość, funkcjonalność a przez to również atrakcyjność oferty. Tworzymy nowoczesne osiedla, wyróżniające się ciekawą architekturą, przyjazne mieszkańcom, dobrze wkomponowane w otaczającą je okolicę. Dbamy o to, aby znajdujące się w mieszkania miały optymalny metraż i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Pawelczyk Development logo
Pawelczyk Development
Lębork, ul. Wileńska
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: