Olivia Home Sp. z o.o. logo

Olivia Home Sp. z o.o.

Gdańsk, ul. S. Batorego 16/1A

Posiadamy w sprzedaży 23 nieruchomości w 1 inwestycji

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Olivia Home Sp. z o.o. to jedna z 6 951 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Gdańsku.

W swojej ofercie deweloper Olivia Home Sp. z o.o. posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 41 m² do 59 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Platynowa Park.Każda inwestycja Olivia Home Sp. z o.o. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 23 nieruchomości w województwie pomorskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Olivia Home Sp. z o.o..

Posiadamy w sprzedaży 23 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Platynowa Park
  3 kw. 2023
  Mieszkania w Platynowa Park wykończone są w trzech stylach aranżacyjnych, każdy z nich dostępny w trzech wariantach, różniących się materiałami wykończeniowymi:STYL JAPANDIJapandi stanowi głównie filozofię i sposób życia, który opiera się na rezygnacji z rzeczy nam niepotrzebnych, w zgodzie z naturą. Często nazywany jest przytulną wersją minimalizmu.Wywodzi się z dwóch kierunków projektowania - japońskiego i skandynawskiego, czerpiąc z nich to, co najlepsze.Z estetyki japońskiej - zamiłowanie do natury i spokoju, odpowiedniego doświetlenia, czystości w formie, umiaru w zbędnych dekoracjach i brak przypadkowości w aranżacji, ze skandynawskiej - skupia się na wygodzie, umiłowaniu do prostoty, przytulnej atmosferze.Wnętrze w tej stylistyce jest wykończone w naturalnych kolorach ziemi (beże, szarości, biele, brązy) z ożywiającymi akcentami w formie czarnych elementów oraz drewnianych mebli. Taki dobór materiałów tworzy wnętrze pełne harmonii, spokoju, równowagi, gdzie możemy odnaleźć domowe ciepło.STYL SCANDIPonadczasowy klasyczny styl Skandynawski wywodzi się z Europy północnej. Zdobył popularność kilka lat temu i do dziś cieszy się ogromnym uznaniem.Zrodził się w Szwecji i był odpowiedzią na problem małej ilości słońca w ciągu dnia.Stąd charakterystycznymi cechami wnętrz scandi są jasne kolory, jako najlepiej odbijające światło, jasne kolory (ponadczasowe biele, szarości), naturalność w postaci jasnego drewna, czarne akcenty kolorystyczne.Scandi stawia przede wszystkim na proste, komfortowe i funkcjonalne aranżacje, w których łatwo stworzymy indywidualną przestrzeń, pełną ciepła i przytulności.STYL MODERNStyl modern stanowi równowagę pomiędzy minimalistyczną nowoczesnością, a klasyczną elegancją. Niezwykle wygodne, funkcjonalne wnętrza i ponadczasowe wzornictwo.Wnętrze wykończone jest stonowanymi odcieniami bieli i szarości, dopełnionej eleganckimi detalami. Króluje tu harmonia i klasyka urozmaicona nowoczesnymi akcentami.Mieszkanie w stylu modern cechuje się ponadczasowym charakterem. Proste formy, dobrej jakości materiały, uwspółcześnione detale.Odpowiada na potrzeby klientów, którzy cenią sobie wnętrza stonowane, eleganckie, modne i komfortowe.Na terenie osiedla znajdują się:• pomieszczenia na jednoślady• miejsca na roweru przed wejściem do budynków• stację naprawy rowerów• altanę ze stołem, ławki, karmniki dla ptaków i zagospodarowaną zieleń

  Platynowa Park

  od 12 200 zł/m2
  ul. Kadmowa , Orunia Górna - Gdańsk Południe, Gdańsk(3.5 km od centrum)
  Olivia Home Sp. z o.o.

Kontakt

Olivia Home Sp. z o.o. logo
Olivia Home Sp. z o.o.
Gdańsk, ul. S. Batorego 16/1A
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: