Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

IMS Budownictwo logo

IMS Budownictwo

Kraków, ul. Romanowicza 1
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

IMS Budownictwo ma już za sobą przeprowadzenie pełnego procesu inwestycyjnego :

- osiedla "Mały Przewóz" przy ul. Przewóz 36 w Krakowie. Inwestycję tą zrealizowaliśmy w okresie od lutego 2008 do sierpnia 2009 roku. Oddaliśmy łącznie około 12 000 m.kw. powierzchni użytkowej mieszkań i lokali usługowych.

- osiedla "Trzy Kolory - Etap I" przy ul. Mała Góra 14 w Krakowie. Inwestycję tą zrealizowaliśmy w okresie od października 2010 do września 2011 roku. W ramach tego etapu wybudowaliśmy 126 mieszkań i sprzedaż mieszkań dobiega końca.

- osiedla "Trzy Kolory - Etap II" przy ul. Mała Góra 14E w Krakowie. Inwestycję tą zrealizowaliśmy w okresie od marca 2012 do stycznia 2013 roku. W ramach tego etapu wybudowaliśmy 55 mieszkań i w ofercie pozostały nam ostatnie mieszkania.

- osiedla "Parkowa Siódemka" przy ul. Myśliwskiej 5 w Krakowie. Inwestycję tą zrealizowaliśmy w okresie od listopada 2011 do stycznia 2013 roku. W ramach tego etapu wybudowaliśmy 188 mieszkań, 135 miejsc postojowych oraz lokale usługowe.

- "Pasaż Podgórski" przy ul. Ślusarskiej 8 w Krakowie. Inwestycję tą zrealizowaliśmy w okresie od kwiatnia 2013 do lipca 2014 roku. W ramach tego etapu wybudowaliśmy 156 mieszkań, 223 miejsca postojowe oraz lokale usługowe.

Prace budowlane na naszych wszystkich inwestycjach wykonywała firma Technobud Nowy Sącz. Dzięki takiemu połączeniu oferowane przez nas lokale mieszkalne maja wysoką jakość przy rozsądnej cenie. Staramy się stworzyć użytkownikom naszych mieszkań jak najlepsze warunki, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na elastyczność i pomoc przy kształtowaniu wyglądu swojego mieszkania. Ważną informacją dla naszych Klientów może być fakt, że realizowane przez nas projekty oddawane są terminowo.

Posiadamy w sprzedaży 143 nieruchomości w 2 inwestycjach

Wszystkie
Katowice
Wrocław
 • Krakowskie Tarasy etap V
  3 kw. 2025
  Piąty etap inwestycji Krakowskie Tarasy obejmuje 180 mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach – od 28 m² do 105 m². Bez względu na to, czy szukasz funkcjonalnej kawalerki, czy rodzinnego apartamentu, znajdziesz tutaj przestrzeń, która spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowo istnieje możliwość przesuwania ścianek działowych, więc układ wnętrz możesz łatwo dostosować do indywidualnych

  Krakowskie Tarasy etap V

  od 10 530 /m2
  ul. Krakowska 88A, Południe, Krzyki, Wrocław(2.6 km od centrum)
  IMS Budownictwo
 • Rondo Ceglana etap II
  1 kw. 2026
  Wakacyjna oferta specjalna! 20/80 Skorzystaj z preferencyjnego harmonogramu płatności już dziś! lub Zarezerwuj mieszkanie do końca września z gwarancją ceny! Odstąpienie bez żadnych konsekwencji! *Liczba ofert w promocji jest ograniczona. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży w celu uzyskania szczegółowych informacji Estetyczna bryła budynku w ponadczasowej stylistyce powstała przy użyciu
  ul. Ceglana 57, Brynów, Katowice(2.4 km od centrum)
  IMS Budownictwo

Oferty Specjalne

Zakończyliśmy sprzedaż 9 inwestycji

Kontakt

IMS Budownictwo logo
IMS Budownictwo
Kraków, ul. Romanowicza 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023