Grupa Inbud Bielsko Sp. z o. o. Sp. k. logo

Grupa Inbud Bielsko Sp. z o. o. Sp. k.

Bielsko-Biała, ul. Piekarska 57
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze 35 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowanie oraz generalne wykonawstwo.

Dysponując własną pracownią projektową, w której pracują doświadczeni architekci i konstruktorzy oraz wykwalifikowaną kadrą inżynierską (12 inżynierów posiadających uprawnienia budowlane) oferujemy naszym Klientom kompleksowe przygotowanie oraz realizację każdego zamierzenia inwestycyjnego, począwszy od wyboru gruntu, dopełnienia formalności formalno-prawnych poprzez wykonanie projektu do jego realizacji.

Od 2008 roku nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem ASTRON - światowego lidera w produkcji obiektów w konstrukcji stalowej. Współpraca z firmą ASTRON pozwoliła nam zaoferować Klientom rozwiązania o najwyższym światowym standardzie z możliwością pełnego dostosowania do indywidualnych potrzeb Inwestora, co powoduje, że staliśmy się konkurencyjni w stosunku do oferty innych firm budowlanych na rynku lokalnym.

Jako jedna z nielicznych firm dysponujemy własnym sprzętem budowlanym oraz wytwórnią konstrukcji stalowych. Stale powiększana i modernizowana baza sprzętowa umożliwia nam dobrą organizację oraz szybki transport materiałów. Natomiast wytwórnia konstrukcji stalowych pozwala na obsługę bieżących kontraktów i daje możliwość szybkich dostaw niezbędnych elementów konstrukcyjnych na budowę, co zwiększa tempo prowadzenia prac.

Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje naszej firmy charakteryzują funkcjonalność, unikalne rozwiązanie projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt.

Wychodząc naprzeciwko potrzebom rynku oraz chcąc zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie posiadamy w ofercie szeroki wybór nieruchomości: nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, jak i przemysłową oraz nieruchomości budynkowe (obiekty przemysłowe) z możliwością adaptacji i przystosowania ich do potrzeb Klienta.

Końcem 2014 roku spółka zakończyła rozbudowę swojej siedziby polegającej na powiększeniu części biurowej oraz bazy sprzętowej. Zakończona inwestycja pozwoliła na zwiększenie kadry inżynierskiej oraz potencjał i możliwości realizacji.

Posiadamy w sprzedaży 155 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Apartamenty Łagodna
  gotowe

  Apartamenty Łagodna

  od 9 200 /m2
  ul. Łagodna , Bielsko-Biała(2 km od centrum)
  Grupa Inbud Bielsko Sp. z o. o. Sp. k.
 • Stary Browar
  gotowe

  Stary Browar

  od 7 900 /m2
  ul. Browarna , Bielsko-Biała(1.3 km od centrum)
  Grupa Inbud Bielsko Sp. z o. o. Sp. k.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Grupa Inbud Bielsko Sp. z o. o. Sp. k. logo
Grupa Inbud Bielsko Sp. z o. o. Sp. k.
Bielsko-Biała, ul. Piekarska 57
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: