Grupa Atrium Sp. z o.o. logo

Grupa Atrium Sp. z o.o.

Wrocław, ul. Rogowska 5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka Atrium realizuje projekty deweloperskie od ponad 6 lat. Wysoka baza kapitałowa zapewnia stabilność finansową firmy dając gwarancję zarówno klientom jak i kooperantom. Możliwe jest to dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu napływowi kapitału. Do końca 2009 roku Atrium oddała do użytku kilkaset mieszkań i apartamentów zrealizowanych w przeprowadzonych inwestycjach.

Naszą misją jest realizowanie potrzeb ludzi, wsłuchiwanie się w ich sugestie, a przy tym dbałość o ciągłe podwyższanie standardów i jakości oferowanych mieszkań. To co wyróżnia Atrium spośród szerokiego rynku deweloperskiego to szczególna dbałość i troska o obsługę klientów na każdym etapie współpracy, nie tylko podczas wyboru i zakupu mieszkania, ale również później. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy zawsze służą pomocą oraz profesjonalnym doradztwem.

Dodatkowo wspólnie z niezależnymi doradcami finansowymi opracowujemy dostosowane do oczekiwań i możliwości naszych klientów oraz oparte na najlepszych na rynku kredytach hipotecznych, programy zakupu mieszkań, w tym „rodzina na swoim”.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Grupa Atrium Sp. z o.o. logo
Grupa Atrium Sp. z o.o.
Wrocław, ul. Rogowska 5
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: