Dombud Zachód logo

Dombud Zachód

Gorzów Wielkopolski, ul. Obrońców Pokoju 78B
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

DOMBUD ZACHÓD, jest przedsiębiorstwem z Polskim kapitałem. Znając polski rynek, stworzyliśmy firmę Developerską, która zajmuje się budową osiedli w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wielorodzinnej.

Swoim klientom oferujemy mieszkania starannie wykończone, funkcjonalne, w wysokim standardzie technicznym. Nasze domy mają optymalną powierzchnię oraz dajemy elastyczność w realizacji indywidualnych rozwiązań i życzeń klientów. Stosujemy technologie murowaną w stanie surowym, developerskim lub pod klucz.

Nasza kadra kierownicza posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce i na kontraktach za granicą. Charakteryzuje się wysoką fachowością oraz wiedzą techniczną.

Firma posiada niezwykle ciekawą ofertę. U nas kupisz DOM z własnym podwórkiem, garażem, w ustronnej okolicy, a zarazem dobrze usytuowany pod względem komunikacyjnym, a to wszystko w CENIE MIESZKANIA.

Jesteśmy firmą stabilną finansowo, rzetelną o ugruntowanej pozycji na rynku Gorzowskim. W ramach swojej branży rozwijamy się równomiernie i cieszymy się opinią jednego z najbardziej dynamicznych i rozwijających się przedsiębiorstw w województwie lubuskim.

Podstawą naszego sukcesu jest zaangażowana praca całego zespołu profesjonalistów, którzy dążą do zapewnienia naszym klientom usług o najwyższej jakości.

Posiadamy w sprzedaży 112 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Sand And Sky Apartments
  4 kw. 2024
  Sand and Sky Apartments to luksusowy apartamentowiec w Międzyzdrojach Inwestycję tworzą dwa budynki A i B o sześciu kondygnacjach nadziemnych z podziemnym parkingiem oraz funkcjonalnym dachem. W sprzedaży dostępnych jest 155 apartamentów o powierzchni od 29 m² do 169 m², wszystkie z ogródkiem lub tarasem. Nowoczesna i ponadczasowa bryła budynków została harmonijnie wkomponowana w okolicę ulic

  Sand And Sky Apartments

  ul. Gryfa Pomorskiego 72 , Międzyzdroje(0.3 km od centrum)
  Dombud Zachód

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Dombud Zachód logo
Dombud Zachód
Gorzów Wielkopolski, ul. Obrońców Pokoju 78B
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: