Capital Towers Sp. z o.o. S.K.A. logo

Capital Towers Sp. z o.o. S.K.A.

Rzeszów, ul. Piłsudskiego 34
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółki realizujące inwestycje w Krakowie i Zakopanem oraz spółka Eco Energy Sp. z o.o. w Rzeszowie wchodzą w skład grupy kapitałowej MM Capital Group, która inwestuje w różnorodne branże: nieruchomości, transport, motoryzacja, poligrafia oraz wiele innych. Kapitalizacja całej grupy przekracza kwotę 500 milionów złotych. Naszym celem jest maksymalne urozmaicenie oferty i uczynienie jej jeszcze bardziej konkurencyjną. Planujemy również wprowadzenie atrakcyjnego systemu rabatowego dla Klientów dokonujących zakupów produktów, czy usług w ramach grupy. Wieloletnie, bogate doświadczenia na rynku pozwalają nam coraz śmielej inwestować środki w kolejne przedsięwzięcia.

Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić terminową realizację inwestycji oraz zapewnić naszym Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa transakcji. Właśnie dlatego wszelkie zaliczkowe wpłaty związane z zakupem apartamentów dokonywane są na rachunek typu ESCROW i do czasu zakończenia realizacji inwestycji nie możemy korzystać z pieniędzy na nim zgromadzonych. Wszystkie prace prowadzimy korzystając wyłącznie z własnych środków.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Capital Towers Sp. z o.o. S.K.A. logo
Capital Towers Sp. z o.o. S.K.A.
Rzeszów, ul. Piłsudskiego 34
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: