+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Świecie

15 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 218 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Bona Prestige Apartamenty - etap I
  gotowe
  Osiedle BONA PRESTIGE APARTAMENTY” to kolejna inwestycja mieszkaniowa powstająca przy ulicy Królowej Bony, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Marianki w Świeciu. Inwestycja „BONA PRESTIGE APARTAMENTY” to zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, pięciokondygnacyjnych, przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kierując się wygodą przyszłych mieszkańców

  Bona Prestige Apartamenty - etap I

  od 6 812 zł/m2
  ul. Królowej Bony , Świecie(17 km od Grudziądza)
  APARTADO Development Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Świecia:

Oferty na nowe mieszkanie na sprzedaż, Świecie nad Wisłą

Świecie to niewielkie miasteczko zlokalizowane w województwie kujawsko-pomorskim tuż nad Wisłą. Jest to cicha i spokojna okolica otoczona przyrodą, stwarzająca zainteresowanie przyjezdnych na nowe mieszkania. Świecie nad Wisłą to na pierwszy rzut oka małe miasto zdobyło międzynarodowy rozgłos dzięki organizowanym na jego terenach festiwalach oraz wielu wyjątkowych zabytkach.

W mieście odbywają się takie wydarzenia jak międzynarodowe festiwale muzyki dętej czy turnieje rycerskie w towarzystwie zamku krzyżackiego, który zachęca do przyjazdu i zobaczeniu jak w rzeczywistości wyglądają dostępne nowe mieszkania deweloperskie. Świecie to bez wątpienia małe miasto, ale mimo swojej powierzchni może zaoferować wiele.

Ogłoszenia na nowe mieszkania na sprzedaż, Świecie ul. Sikorskiego, Hallera oraz wiele więcej

Rynek pierwotny w mieście jeszcze się rozwija, a deweloperzy dopiero decydują się na inwestycję w tym regionie. Jednakże same nowe mieszkania w Świeciu na sprzedaż prezentują wiele interesujących ofert. Kawalerki zlokalizowane przy ulicy Wojska Polskiego w bliskim sąsiedztwie z zamkiem krzyżackim, 2-pokojowe mieszkanie nad jeziorem czy 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Sikorskiego to tylko niektóre oferty na mieszkania na sprzedaż w Świeciu nad Wisłą.

Przeciętnie mieszkanie na sprzedaż w Świeciu posiada różnorodny metraż, spośród którego nawet najbardziej wymagający będą w stanie znaleźć coś dla siebie. Zwykle można znaleźć przestronne mieszkania, o powierzchni całkowitej 45.85 m2 do nawet 200 m2 zaledwie wpisując w przeglądarkę Świecie mieszkania. Rynek pierwotny obecnie posiada mniejszy wachlarz możliwość w kwestii powierzchni, a nieruchomości mieszczą się w przedziale od 40 m2 do 65 m2.

Ile kosztuje m2 mieszkania, Świecie kujawsko-pomorskie? Oferty z rynku nieruchomości

Tanie mieszkanie w Świeciu? Jednym z najważniejszych wyznaczników dobrej ofert bez wątpienia jest cena. Oferty sprzedaży przytulnych mieszkań o powierzchni wystarczającej zarówno rodzinom, jak i singlom w mieście zdecydowanie mogą pochwalić się ich kosztem. Prowadzone inwestycje w mieście zwykle osiągają ceny za m2 na poziomie zauważalnie niższym od reszty województwa, a by finalny koszt był jeszcze mniejszy, najlepiej jest sprawdzić, kto właściwie odpowiada za ofertę mieszkania. Świecie bez pośredników? 

Korzystając ze stron pozwalających kupić nieruchomości bezpośrednio od dewelopera, kupujący jest w stanie zaoszczędzić czasem niemałe sumy od każdego mieszkania. Świecie Hallera, Królowej Bony czy Piłsudskiego również mogą okazać się świetnym miejscem na inwestycję. Mieszkania na sprzedaż dostępne w mieście bez wątpienia znajdą zastosowanie w późniejszym wynajmie sezonowym. Mimo że Świecie nie wydaje się pełnym turystów miastem, dzięki organizowanym wydarzeniom oraz dostępnym zabytkom inwestycja w nieruchomości na wynajem może okazać się dobrym pomysłem.

3 pokojowe mieszkania, Świecie Sobieskiego - sprzedaż mieszkań w Świeciu

Świecie zdecydowanie ma wiele atutów jako samo miasto, a jednym z nich bez wątpienia są oferowane na sprzedaż nowe mieszkania. Świecie Piłsudskiego, Sobieskiego oraz wiele innych ulic to cicha i spokojna okolica, w której wiele osób znajdzie ukojenie po długim dniu. Już teraz dzięki wykorzystaniu platform skupiających się na rynku pierwotnym każdy jest w stanie znaleźć najdogodniejsze nowe mieszkanie.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Świeciu, na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Świeciu

W Świeciu dostępnych jest 15 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Świeciu mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 42 do 65 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 10 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 5 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Świeciu?

Najtańsze nowe mieszkanie w Świeciu dostępne w sprzedaży kosztuje 300 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Świeciu wynosi 7 218 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Świeciu nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Świecie - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Świeciu oddali do użytku 15 lokali mieszkalnych. 15 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 15 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 15 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Świeciu, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 4 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 11 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Świeciu i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: