Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Ostrów Wielkopolski

7 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Grunwaldzkie
  gotowe
  Osiedle Grunwaldzkie to idealna propozycja dla osób kreatywnych, ceniących jakość i wygodę skandynawskiego stylu życia. Osiedle zaprojektowano w taki sposób by w pełni zaspokoić wszelkie oczekiwania mieszkańców zarówno tych dorosłych jak i dzieci. Bezpieczne miejsca parkingowe w zasięgu wzroku, a także pełna infrastruktura dla osób korzystających z rowerów. Place zabaw to miejsca gdzie Wasze pociechy bezpiecznie spędzą czas !

  Osiedle Grunwaldzkie

  ul. Rubinowa , Ostrów Wielkopolski(2.2 km od centrum)
  PHU Remont Sp. J.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Słoneczne Osiedle bud. 5 i 7
  Oferta archiwalna
  Szukając dobrego miejsca do życia bierzemy pod uwagę wiele czynników: lokalizację, transport publiczny, infrastrukturę, estetykę. Jakość i cenę. Trudno się dziwić – w swoim otoczeniu chcemy czuć się komfortowo i bezpiecznie, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych warunków finansowych. Jednym z projektów łączących w sobie mnogość tych zalet jest Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim.Na rynku nieruchomości zauważalny jest trend realizacji kameralnych inwestycji w dobrych lokalizacjach. Skąd wzięła się popularność kameralnych projektów? Sukcesu tego typu inwestycji należy upatrywać przede wszystkim w zmianie mentalności Polaków. Tęsknią za okresem, kiedy sąsiedzi byli sobie bliscy, a mieszkanie i cały majątek mogły zostać powierzone komuś pod opiekę. Duże osiedla i wielopoziomowe bloki uniemożliwiają budowanie takich relacji, dlatego co raz bardziej popularne stają się mniejsze budynki, w oddalonych od zgiełku miasta rejonach.Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego już dziś mają okazję skorzystać z takiej oferty. Na Słonecznym Osiedlu powstają właśnie dwa nowe bloki mieszkalne. Każdy z nich to zaledwie 14 lokali mieszkalnych o powierzchni od 41,16 do 98,71 mkw. w cenie od 3800 zł/mkw.Takie rozwiązanie to szczególnie dobry wybór dla rodzin z dziećmi, szukających spokojnej i bezpiecznej przystani. Z pewnością dobrą informacją będzie dla nich także fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się punkty handlowe i usługowe, nowe przedszkole oraz szkoła podstawowa z boiskiem Orlik. Niska zabudowa dzielnicy Zębców, dobrze zaplanowana infrastruktura i wysoka estetyka projektu to czynniki, które sprawiają, że zamieszkanie tutaj to czysta przyjemność.

  Słoneczne Osiedle bud. 5 i 7

  ul. Zębcowska , Ostrów Wielkopolski(1.8 km od centrum)
  FB Antczak
 • Słoneczne Osiedle
  Oferta archiwalna
  “Słoneczne Osiedle” docelowo będzie się składało z 8 budynków 4-kondygnacyjnych oraz miejsc parkingowych i garaży na terenie osiedla. Do wszystkich mieszkań usytuowanych na parterze będą przynależały ogródki a na poddaszu przewidziano komórki lokatorskie. Prawie każde mieszkanie w naszej Inwestycji posiadać będzie również balkon.Realizacja osiedla została podzielona na dwa Etapy. W I Etapie zostaną wybudowane 2 budynki (nr 1 i 2). Etap II będzie obejmował pozostałe 6. W I Etapie w sprzedaży będzie 60 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o pow. od 30 m2 do 82 m2. W II Etapie przewidziano ok. 140 mieszkań o podobnej strukturze. Na terenie osiedla zaprojektowano także garaże i  miejsca parkingowe.Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, przy ul. Zębcowskiej. Graniczy z nowym osiedlem domów wielorodzinnych. W okolicy występuje tylko niska, kameralna zabudowa.Jeśli chcesz mieszkać blisko centrum miasta a jednocześnie mieć ciszę i nieuciążliwe sąsiedztwo powinieneś zamieszkać w “Słonecznym Osiedlu”.

  Słoneczne Osiedle

  ul. Zębcowska , Ostrów Wielkopolski(1.7 km od centrum)
  FB Antczak

Informacje o Ostrowie Wielkopolskim

W Ostrowie Wielkopolskim dostępnych jest 7 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Ostrowie Wielkopolskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 44 do 69 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 3-pokojowe (6 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Ostrowie Wielkopolskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Oferty w Ostrowie Wielkopolskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: