Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Nałęczów

Znaleziono 1 oferta w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

 • Nałęczowskie Wzgórze
  od: 6 000 zł/m2

  Nałęczowskie Wzgórze

  KWM Sp. z o.o. sk

  Mieszkanie Nałęczów
  ul. Kamieniak 1-9
  15.6 km od Puław
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 57 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Nałęczowa:

Nowe mieszkania i domy w Nałęczowie cieszą się dużą popularnością

Nałęczów to miasto położone w województwie lubelskim o bardzo dużym potencjale uzdrowiskowym. Sąsiedztwo Parku Zdrojowego oraz lokalny mikroklimat sprzyjają utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji. Ogromna popularność uzdrowiska przyciąga także deweloperów. Z każdym kolejnym rokiem wzrasta liczba oddanych do użytku nowych mieszkań i domów w Nałęczowie. 

Rynek nieruchomości w Nałęczowie

Nałęczów to popularny kurort leczniczy i wypoczynkowy, którego centrum stanowi Park Zdrojowy. Większość nowych mieszkań i domów w Nałęczowie powstaje w niedalekiej odległości od tego zabytkowego kompleksu zieleni. Innymi lokalizacjami, korzystnymi z punktu widzenia budowy nowych mieszkań i domów w Nałęczowie, są okolice uzdrowiska, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz gabinetów chirurgii plastycznej, kosmetologii czy medycyny estetycznej. Deweloperzy starają się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego nowe mieszkania i domy w Nałęczowie są budowane w wysokim standardzie. Przestronne metraże, ponadstandardowa jakość wykończenia, pomieszczenia łatwe w aranżacji, liczne udogodnienia dla mieszkańców - to tylko niektóre atuty nałęczowskich nieruchomości. 

Nowe mieszkania i domy w Nałęczowie

Co prawda Nałęczów jest niewielkim miastem, przez co nie posiada wielu gruntów pod zabudowę mieszkaniową, to w ekspresowym tempie powstają tu nowoczesne projekty deweloperskie. Nowe mieszkania w Nałęczowie to przede wszystkim kameralne osiedla, idealnie wpisujące się w lokalną architekturę. Bliskie sąsiedztwo zieleni, szkół, placówek zdrowotnych i rozwinięta sieć handlowo-usługowa sprawiają, że coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem nowego mieszkania. Nowe domy w Nałęczowie powstają w nawiązaniu do zabytkowej zabudowy. Projekty elewacji idealnie wpisują się w tutejszą architekturę. Niskokondygacyjne i willowe budynki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych technologii. Wyposażone w nowatorskie rozwiązania cieszą się sporą popularnością. Nowe domy w Nałęczowie wyposażone są w dodatkowe strefy rekreacji, w których można odprężyć się i aktywnie spędzić wolny czas. 

Nałęczów - atrakcje

Najpopularniejszą miejscówką Nałęczowa jest Park Zdrojowy. Przed laty odwiedzany przez Stefana Żeromskiego, Bolesława Prusa i innych literatów, dziś cieszy się równie dużym zainteresowaniem. Jednym z najstarszych obiektów uzdrowiskowych w Nałęczowie są Stare Łazienki, których budowa rozpoczęła się niedługo po naukowym potwierdzeniu leczniczych właściwości tutejszych wód. Gmina Nałęczów jest położona w granicach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki dużym walorom przyrodniczym oraz odpowiedniemu ukształtowaniu terenu w okolicy znajduje się szereg ścieżek rowerowych i innych miejsc sprzyjających rekreacji. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania i domu w Nałęczowie? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Informacje o Nałęczowie

W Nałęczowie dostępna jest 1 oferta nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Nałęczowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 57 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Nałęczowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: