Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania i domy puławski, Nałęczów - 11 ofert w 2 inwestycjach

 • Sady Nałęczowskie

  Nowe mieszkania na sprzedaż puławski, Nałęczów, ul. Kombatantów 18 (15.5 km od Puław)
  Ceny od: 5 600 brutto/m2
  Sady Nałęczowskie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 60 - 71 m2
  Liczba pokoi: 3
  Sady Nałęczowskie
 • Nałęczowskie Wzgórze
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż puławski, Nałęczów, ul. Kamieniak 1-9 (15.6 km od Puław)
  Ceny od: 6 000/m2
  Nałęczowskie Wzgórze
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 49 - 57 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  KWM Sp. z o.o. sk
 • Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

  Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nałęczów II

  Nowe mieszkania na sprzedaż puławski, Nałęczów, ul. Kolejowa (16.3 km od Puław)
  Archiwalna
  Nałęczów II

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Willowa II Sp. z o.o.
 • Nałęczów I

  Nowe mieszkania na sprzedaż puławski, Nałęczów, ul. Kolejowa (16.3 km od Puław)
  Archiwalna
  Nałęczów I

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Willowa II Sp. z o.o.

Nowe mieszkania i domy w Nałęczowie cieszą się dużą popularnością

Nałęczów to miasto położone w województwie lubelskim o bardzo dużym potencjale uzdrowiskowym. Sąsiedztwo Parku Zdrojowego oraz lokalny mikroklimat sprzyjają utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji. Ogromna popularność uzdrowiska przyciąga także deweloperów. Z każdym kolejnym rokiem wzrasta liczba oddanych do użytku nowych mieszkań i domów w Nałęczowie. 

Rynek nieruchomości w Nałęczowie

Nałęczów to popularny kurort leczniczy i wypoczynkowy, którego centrum stanowi Park Zdrojowy. Większość nowych mieszkań i domów w Nałęczowie powstaje w niedalekiej odległości od tego zabytkowego kompleksu zieleni. Innymi lokalizacjami, korzystnymi z punktu widzenia budowy nowych mieszkań i domów w Nałęczowie, są okolice uzdrowiska, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz gabinetów chirurgii plastycznej, kosmetologii czy medycyny estetycznej. Deweloperzy starają się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego nowe mieszkania i domy w Nałęczowie są budowane w wysokim standardzie. Przestronne metraże, ponadstandardowa jakość wykończenia, pomieszczenia łatwe w aranżacji, liczne udogodnienia dla mieszkańców - to tylko niektóre atuty nałęczowskich nieruchomości. 

Nowe mieszkania i domy w Nałęczowie

Co prawda Nałęczów jest niewielkim miastem, przez co nie posiada wielu gruntów pod zabudowę mieszkaniową, to w ekspresowym tempie powstają tu nowoczesne projekty deweloperskie. Nowe mieszkania w Nałęczowie to przede wszystkim kameralne osiedla, idealnie wpisujące się w lokalną architekturę. Bliskie sąsiedztwo zieleni, szkół, placówek zdrowotnych i rozwinięta sieć handlowo-usługowa sprawiają, że coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem nowego mieszkania. Nowe domy w Nałęczowie powstają w nawiązaniu do zabytkowej zabudowy. Projekty elewacji idealnie wpisują się w tutejszą architekturę. Niskokondygacyjne i willowe budynki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych technologii. Wyposażone w nowatorskie rozwiązania cieszą się sporą popularnością. Nowe domy w Nałęczowie wyposażone są w dodatkowe strefy rekreacji, w których można odprężyć się i aktywnie spędzić wolny czas. 

Nałęczów - atrakcje

Najpopularniejszą miejscówką Nałęczowa jest Park Zdrojowy. Przed laty odwiedzany przez Stefana Żeromskiego, Bolesława Prusa i innych literatów, dziś cieszy się równie dużym zainteresowaniem. Jednym z najstarszych obiektów uzdrowiskowych w Nałęczowie są Stare Łazienki, których budowa rozpoczęła się niedługo po naukowym potwierdzeniu leczniczych właściwości tutejszych wód. Gmina Nałęczów jest położona w granicach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki dużym walorom przyrodniczym oraz odpowiedniemu ukształtowaniu terenu w okolicy znajduje się szereg ścieżek rowerowych i innych miejsc sprzyjających rekreacji. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania i domu w Nałęczowie? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij