Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Bochnia

72 oferty w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 5 869 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Panorama Bochnia
  4 kw. 2023
  Budynek N i budynek PW czwartym kwartale 2021 r. rozpoczęto budowę czterech kolejnych bloków o zmienionej architekturze. Ukończenie pierwszych dwóch bloków o numerach 55N oraz 55P planowane jest na IV kwartał 2023. Nowoczesne budynki mieszkalne będą zawierały 33 mieszkania w 55N i 35 mieszkań w 55PMieszkania we wszystkich budynkach posiadają balkony wykończone nowoczesnymi balustradami (połączenie szkła i stali nierdzewnej) z gresową podłogą, indywidualne media, instalacje pod klimatyzacje, domofony specjalną instalację dla okapów kuchennych, okablowanie Internet i TV oraz wysoki standard wykończeń (wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe).Ważną informacją jest zakończenie prac projektowych łącznika pomiędzy drogą krajową 94, a ul. Brzeźnicką to umożliwi w niedalekiej przyszłości wjazd na osiedle omijając centrum Bochni.W pobliżu obiektów znajdują się: plac zabaw oraz zieleńce do wyłącznego użytku mieszkańców bloków.Obiekty sąsiadują z parkiem, w którym znajduje się XVI - to wieczna kapliczka i słynne źródełko wody mineralnej, z którego zasobów korzystają liczni mieszkańcy Bochni jak i okolicznych miejscowości. Odległość od Centrum Bochni to 1500 m, od autostrady A4 4 km, a do krakowskiego Kazimierza można dojechać w 30 minut.

  Osiedle Panorama Bochnia

  od 7 200 zł/m2
  ul. Brzeźnicka , Bochnia(19.2 km od Krakowa)
  Cober Sp. z o.o. Sp.k.
 • Bochnia - Krzyżaki
  1 kw. 2024
  Masz dość zatłoczonych osiedli, gdzie znalezienie parkingu graniczy z cudem? Chcesz cieszyć się z plusów mieszkania, a jednocześnie posiadać ogródek? Marzysz o własnym apartamencie z najlepszych materiałów, a przy okazji nie chcesz przepłacać? Jeżeli tak, to oferta KOMI Development Group jest właśnie dla Ciebie!Kameralny charakter inwestycji „Bochnia - Krzyżaki”, która składa się z dwóch budynków wolnostojących, zawierających po dwa apartamenty: dolny o powierzchni 76.82 m² i górny o powierzchni 83.26 m² z możliwością adaptacji niemieszkalnego poddasza w cenie! Każdy z apartamentów ma dostęp do indywidualnego ogrodzonego ogródka. Cicha spokojna okolica, blisko centrum, wokół jedynie zabudowa domków jednorodzinnychSZCZEGÓŁOWY OPIS POMIESZCZEŃ:Apartament na parterze:1. Wiatrołap o powierzchni 3.98 m²2. Korytarz o powierzchni 9.86 m²3. Pokój o powierzchni 6.59 m²4. Łazienka o powierzchni 5.60 m²5. Kuchnia o powierzchni 8.38 m²6. Pokój dzienny plus jadalnia o powierzchni 23.40 m²8. Pokój o powierzchni 8.13 m²9. Pokój o powierzchni 10.78 m²Apartament na piętrze:1. Korytarz plus klatka schodowa o powierzchni 18.17 m²2. Pokój o powierzchni 6.59 m²3. Łazienka o powierzchni 5.43 m²4. Kuchnia o powierzchni 8.38 m²5. Pokój dzienny plus jadalnia o powierzchni 23.40 m²6. Pokój o powierzchni 8.13 m²7. Pokój o powierzchni 10.78 m²8. Wiatrołap o powierzchni 2.40 m²9. Możliwość adaptacji poddasza!

  Bochnia - Krzyżaki

  od 5 633 zł/m2
  ul. Tadeusza Lecha , Bochnia(19.9 km od Krakowa)
  Komi Development Group Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Wygoda
  Oferta archiwalna

  Osiedle Wygoda

  od 3 567 zł/m2
  ul. Wygoda 107D , Bochnia(17.4 km od Krakowa)
  Archi-Inwest Sp.j A.Świerczek, S.Całka
 • Osiedle Pod Jesionami
  Oferta archiwalna

  Osiedle Pod Jesionami

  od 5 236 zł/m2
  ul. Julii i Wojciecha Goczałkowskich , Bochnia(17.4 km od Krakowa)
  Archi-Inwest Sp.j A.Świerczek, S.Całka
 • Zielone Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Istnieje możliwość zakupu garażu jednostanowiskowego w budynku.Budynek zostanie wykonany w technologii tradycyjnej z naturalnych przyjaznych człowiekowi materiałówObecnie blok 10 jest w budowie, pozostałe budynki są oddane do użytkowania.

  Zielone Wzgórze

  ul. Generała Turkowskiego , Bochnia(16.5 km od Krakowa)
  Archi-Inwest Sp.j A.Świerczek, S.Całka
 • Osiedle Panorama
  Oferta archiwalna
  Budynek I - został oddany do użytkowania w czerwcu 2016 składa się z 48 komfortowych mieszkań, w tym 6 apartamentów z ogródkami oraz 13-toma garażami. Mieszkania o standardzie apartamentu, o powierzchni 26, 50 i 59 m², mieszczą się w sześciokondygnacyjnym budynku o trzech klatkach schodowych z nowoczesnymi windami przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Na ostatnim piętrze znajdują się mieszkania dwupoziomowe o maksymalnej powierzchni 102 m2!Budynek II - oddanie planowane jest na III kwartał 2017 roku składać się będzie z 45 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Do wyboru będą mieszkania o powierzchni 28 m2, 32m2, 43 m2, 60 m2 i 63 m2 , usytuowane w sześciokondygnacyjnym budynku o dwóch klatkach schodowych z nowoczesnymi windami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych . Zdecydowana większość mieszkań będzie posiadała samodzielne , duże balkony. W budynku znajdować będzie się 12 garaży oraz 37 komórek lokatorskich.Mieszkania w obu budynkach posiadają balkony wykończone nowoczesnymi balustradami (połączenie szkła i stali nierdzewnej) z gresową podłogą, indywidualne media, etażowe ogrzewanie (woda, prąd, gaz), instalacje pod klimatyzacje, hybrydową wentylację, video-domofon, specjalną instalację dla okapów kuchennych, okablowanie Internet i TV oraz wysoki standard wykończeń (wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, granitowe klatki schodowe).Bardzo ważnym elementem jest możliwość dowolnej aranżacji i kompleksowego wykończenia mieszkań, a także łączenie lokali, zarówno w poziomie jak i w pionie.Obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Na terenie obiektu znajdują się: plac zabaw oraz zieleńce do wyłącznego użytku mieszkańców bloków. W bezpośrednim otoczeniu jest 100 miejsc parkingowych.

  Osiedle Panorama

  od 4 444 zł/m2
  ul. Brzeźnicka 55 , Bochnia(19.3 km od Krakowa)
  Cober Sp. z o.o. Sp.k.

Bochnia - nie tylko kopalnia soli.

Bochnia to niewielkie miasto w województwie małopolskim, które słynie zwłaszcza z kopalni soli. Turystycznie bardzo atrakcyjne miejsce, o które “zahacza” wielu turystów przy okazji zwiedzania atrakcji dostępnych w Wieliczce. Ale Bochnia to również mocno rozwijający się ośrodek kulturalny i przemysłowy. Powstają tu firmy z różnych branż, organizowanych jest wiele wydarzeń kulturalnych. Przez miasto i w jego pobliżu przebiegają drogi krajowe i autostrada, dzięki czemu łatwo tu dojechać, ale także wyjechać stąd. Dlatego wiele osób pracujących w okolicy, a nawet w Krakowie, szuka nowego mieszkania w Bochni. Centra miast są od siebie oddalone zaledwie o ok. 45 km, a przejazd zajmuje ok. 45 min. Nieco dalej leży Tarnów. Bochnia okazuje się przyjemnym miejscem do życia zwłaszcza dla tych osób, które lubią małomiasteczkowy klimat, a jednocześnie chcą móc wszędzie bez problemu dotrzeć pieszo czy za pomocą komunikacji. Niewielka ilość korków, dużo zieleni i atrakcyjne ceny nowych mieszkań w Bochni przyciągają wiele osób z okolicznych wsi i małych miasteczek.

Nowe mieszkania w Bochni

Niewielkie miasteczko odnotowuje stały i regularny przyrost nowych nieruchomości. W 2016 r. mieszkań w Bochni było 10 509, w 2017 r. oddano do użytku kolejnych 150 lokali. Nie ma problemu z zakupem nieruchomości - rynek nie jest tak dynamiczny, jak krakowski, co powoduje, że nabywcy nie muszą się mocno spieszyć. Nie kupują oni też często tzw. dziury w ziemi, tylko już gotowe do wykończenia lokale. Dzięki temu mogą od razu sprawdzić, czy nowe mieszkanie w Bochni im odpowiada, a także szybciej się wprowadzić. Sytuacja ta jest znacznie bardziej komfortowa, ponieważ nabywcy nie tylko nie muszą długo czekać, ale również minimalizują ryzyko utraty funduszy w wyniku ogłoszenia upadłości dewelopera. Stabilność rynku nieruchomości ma zatem swoje plusy.

Warto zauważyć, że ilość lokali oddanych na cele indywidualne oraz sprzedaż lub wynajem jest mniej więcej równa i wynosi odpowiednio ok. 42% i 47%. Nowe mieszkania w Bochni nie sprzedają się od razu, a nieraz czekają na swojego nabywcę dłużej - nawet ok. roku. Warto zauważyć, że w miasteczku powstaje również wiele domów jednorodzinnych, ponieważ ceny gruntów są tu stosunkowo tanie. Co za tym idzie, wiele osób wybiera właśnie taki rodzaj budownictwa zamiast nowego mieszkania. W Bochni powstaje jednak coraz więcej bloków, zwłaszcza nisko kondygnacyjnych, w wysokim standardzie, m.in. z szerokimi loggiami. A ile to wszystko kosztuje?

Nowe mieszkania w Bochni - cena

Koszty zakupu nieruchomości są tu dość niskie w porównaniu z Krakowem. Średnia cena za mkw. wynosi ok. 4 200 zł, biorąc pod uwagę rynek pierwotny i wtórny. Nowe mieszkania w Bochni kosztują zwykle od 4 000 zł/mkw do 5 100 zł/mkw. Istnieje duża różnica między rynkiem wtórnym, a pierwotnym, jeśli chodzi o cenę. Wynika to chociażby z tego, że używane lokale znajdują się często w starszym budownictwie, a dodatkowo wymagają remontów. Do tego nie oferują takich udogodnień, jak nowe osiedla. Do takich udogodnień można zaliczyć miejsca parkingowe, większy metraż mieszkania, duże balkony, windy w blokach, dziedzińce czy place zabaw. Kolejne zalety nowych mieszkań w Bochni to ich ustawność i dobrej jakości materiały, z jakich są zazwyczaj wykonywane. Nie jest to już wielka płyta. Osiedla chronione są przez monitoring, a nierzadko dodatkową ochronę i ogrodzenie terenu. Często są w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także rodziców z wózkami dziecięcymi.

Z powyższych powodów nie należy spodziewać się, że ceny nowych mieszkań w Bochni będą się plasowały na podobnym poziomie, co używane. Warto wiedzieć, że i tak są one znacznie niższe niż w Krakowie. Podobny pułap cenowy można odnotować w okolicznych miejscowościach: Tarnowie, Nowym Sączu. Nieco wyższe koszty za mkw. widać w Brzesku, a także lokalizacjach zdrojowych.

Bochnia - dobra komunikacja to podstawa

Jak wspomniano wyżej miejscowość leży ok. 45 km od centrum Krakowa, dokładniej po środkowo-wschodniej stronie województwa małopolskiego. Przez Bochnię przebiegają dwie bardzo istotne drogi: autostrada A4 (węzeł Bochnia) oraz droga krajowa nr 94. Dzięki nim do centrum Krakowa można dotrzeć w ok. 45 min - oczywiście nie licząc korków w godzinach szczytu, które występują w mieście Kraka regularnie. Do Tarnowa dojedzie się w ok. 50 min, a do Nowego Sącza w ok. 75 min. Do głównych dróg w Bochni należą m.in. droga wojewódzka nr 965 oraz ulice: Brzeska, Krzeczowska, Trudna, Ofiar Katynia, Brodzińskiego, Strzelecka. Poszukując mieszkania w Bochni, warto wziąć pod uwagę ich bliskość, zwłaszcza dobry dojazd do autostrady.

W Bochni kursują również autobusy komunikacji miejskiej. Obsługują one trasy w mieście oraz poza nim, dowożąc do miasta osoby z okolicznych miejscowości. Transport miejski stoi na dość wysokim poziomie, choć warto zwrócić uwagę na niewielką w gruncie rzeczy ilość autobusów w samym mieście. Kursują tu także linie prywatne, najczęściej na trasach z i do miasta. Funkcjonuje tu również kolej, którą można dostać się do Krakowa, Przemyśla, Tarnowa, Warszawy, a nawet Kołobrzegu.

Atrakcje i infrastruktura

Bochnia to przyjemne miasto do zamieszkania. Wiele rzeczy można tu załatwić na piechotę, w jednym urzędzie, po sąsiedzku. Dzięki temu mieszkańcy oszczędzają czas. W mieście funkcjonuje opieka zdrowotna na NFZ oraz prywatna, a także Szpital Powiatowy im. Marty Wieckiej. Działa tu wiele dyskontów i hipermarketów oraz 2 centra handlowe. Warstwę kulturalną reprezentują 2 muzea (im. Stanisława Fischera oraz Motyli Arthropoda), biblioteka wraz z 6 filiami, Miejski Dom Kultury oraz Kino Regis. Odbywa się tu wiele wydarzeń cyklicznych, w tym Bochnia Rocks, Planszówkowa Bochnia, Rajd Ziemi Bocheńskiej, Bieg o pierścień św. Kingi i wiele innych. Działają tu Bocheński Klub Sportowy oraz MOSiR. Obecnych jest wiele przedszkoli, szkół podstawowych, liceów, techników i innych. Znajduje się tu bardzo duży Park Rodzinny Uzbornia, przez który przepływa rzeka Babica. Oprócz tego można skorzystać z oferty wielu restauracji, kawiarni i prywatnych ośrodków np. sportowych. Jakby nie patrzeć, w Bochni jest niemal wszystko, jeśli chodzi o infrastrukturę miejską. Nieco gorzej wygląda sytuacja na rynku pracy.

W 2016 roku stopa bezrobocia wynosiła ok. 6,9%, w 2017 spadła do 6%. Wiele osób wyjeżdża stąd do pracy w Krakowie czy innych większych ośrodkach. Mimo zmniejszającej się ilości osób niezatrudnionych, nadal w niektórych zawodach nie ma tu pracy. Pocieszeniem może być szybko rozwijająca się gospodarka regionu. Działa tu ok. 30 większych zakładów przemysłowych oraz Bocheńska Strefa Aktywności Gospodarczej, w której mieści się wiele firm.

Informacje o Bochni

W Bochni dostępne są 72 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Bochni mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 83 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (8 mieszkań).
 • 2-pokojowe (52 mieszkania).
 • 3-pokojowe (8 mieszkań).
 • 4-pokojowe (4 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Bochni nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Bochni kosztuje 280 080 zł.

Oferty w Bochni

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: