Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Ostrołęka

4 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 5 507 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Dębowa Oaza
  gotowe
  Dębowa Oaza – Twoje nowe mieszkanie w super lokalizacji!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji deweloperskiej, która powstanie przy ul. Łubinowej w Ostrołęce.Osiedle składać się będzie z nowoczesnych budynków wielorodzinnych o modernistycznej architekturze i pomysłowo zaaranżowanych częściach wspólnych.W tym miejscu powstaną docelowo 4 budynki:– dom jednorodzinny 2-lokalowy,– blok mieszkalny z parkingiem podziemnym mieszczący 60 mieszkań i 4 lokale usługowe,– dwa budynki wielorodzinne mieszczące łącznie 12 mieszkań.Każdy z budynków wykonany będzie w sprawdzonej, oszczędnej technologii pod kątem eksploatacji. Do ogrzewania pomieszczeń oraz ciepłej wody będzie używane paliwo gazowe zgodne z wytycznymi ochrony środowiska. Mieszkania zostaną przekazane Nabywcom w stanie deweloperskim.To właśnie tutaj Nabywcy będą mogli cieszyć się bliskością natury, spokojem oraz kameralną atmosferą, nie rezygnując przy tym z wygody, jaką zapewnia mieszkanie na nowoczesnym osiedlu, świetnie skomunikowanym z centrum miasta.Nasi klienci będą mogli wybierać spośród zróżnicowanej puli mieszkań w układzie 1-, 2-, 3-, lub 4-pokojowym, o powierzchni od 32m do ok. 100m. Do większości mieszkań przynależeć będzie balkon lub taras, a niektóre z lokali parterowych będą posiadać prywatne ogródki. Poza mieszkaniami, Nabywcy będą mogli dokupić sobie komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe na parkingu podziemnym.Lokalizacja inwestycji została dobrana w taki sposób, aby było możliwe korzystanie z uroków spokojnego życia pod miastem i jednocześnie komfortowe podróżowanie między dowolnymi punktami w regionie. Wybierając teren pod inwestycję zrobiliśmy wszystko, aby osadzić ją w bezpiecznym, atrakcyjnym krajobrazowo miejscu nie zagrożonym ekspansją miast i zanieczyszczeniami. Pomimo tego, że na terenie osiedla panuje cisza i spokój, a w pobliżu rośnie niewielki las, to do Galerii Bursztynowej znajdującej się w centrum Ostrołęki odległość wynosi jedynie 1,5 kilometra.Wszystkie mieszkania będą podłączone do sieci gazowej, co zwiększy ich komfort i bezpieczeństwo, a także pomoże obniżyć koszty eksploatacyjne.Zarezerwuj już dziś swoje nowe mieszkanie!BLOK MIESZKALNYTermin rozpoczęcia prac budowlanych – IV kwartał 2020, zakończenie – III kwartał 2022BUDYNKI WIELORODZINNETermin rozpoczęcia prac budowlanych – I kwartał 2021, zakończenie – I kwartał 2022BUDYNEK JEDNORODZINNY DWULOKALOWYTermin rozpoczęcia prac budowlanych – I kwartał 2021, zakończenie – IV kwartał 2021

  Dębowa Oaza

  od 5 600 zł/m2
  ul. Łubinowa , Ostrołęka(2.7 km od centrum)
  Eldor Bud Sp. z o.o.

Informacje o Ostrołęce

W Ostrołęce dostępnych jest 108 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Ostrołęce mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 101 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (13 mieszkań).
 • 2-pokojowe (24 mieszkania).
 • 3-pokojowe (32 mieszkania).
 • 4-pokojowe (10 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Ostrołęce dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 59 do 207 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Ostrołęce kosztuje 177 345 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 330 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Ostrołęce

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: